Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1966 és 1982, működhet?

Figyelt kérdés
Előbbi a férfi, utóbbi a nő születési évszáma. Működhet, vagy egyáltalán milyen nehézségek adódhatnak? Sok ez a korkülönbség?

2021. aug. 1. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Kettőtökön múlik.
2021. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
2 évszámból ezt lehetetlen megjósolni.. van,akiknek sikerül, másoknak nem. Teljesen egyéni, nem lehet előre megmondani milyen gondok adódhatnak.. ha akarjátok próbáljátok meg együtt és akkor kiderül.
2021. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Az évszámok alapján nem lenne probléma. Nem az évszámok misztikumába kell elmerülni, hanem egymásba. Ha úgy látjátok, hogy sikerülne és boldogok vagytok, akkor hagyjátok a számokkal történő játékot!
2021. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

"utóbbi a nő születési évszáma"


Hozzad valo, mert te is oreg vagy :)



1984 incel

2021. aug. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha a nő beéri egy nagypapa korúval, akkor talán működhet.
2021. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3 saját tapasztalatból beszélsz?
2021. aug. 1. 15:37
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
#3-as vagyok., Igen, nem szoktam hülyeségeket írni még ismeretleneknek sem!
2021. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 és mesélnél pár szóban, köztetek mekkora a korkülönbség, te vagy a ffi. vagy a nő, hogy jöttetek össze, mitől működik?
2021. aug. 1. 15:46
 9/9 anonim ***** válasza:
22%

#8-as hoz

Az évjárat más volt nálunk. Én 1971-es vagyok és Ő volt 1983-as. Teljesen jól mökődött és nem volt semmi gond évekig.

Elválásunk sem abból adódott, hogy rossz volt, hanem az én munkám máshova vitt és a tartós távkapcsolat nem hoz jó eredményt. Visszatekintve is csak szépeket és jót tudok rá mondani és ha mégegyszer lenne ilyen, akkor is őt választanám!

Szóval, ne aggódj! Tud jól működni és lehettek nagyon boldogok!

2021. aug. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!