Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert szeret egyszerre több nöt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szeret egyszerre több nöt?

Figyelt kérdés

Adott egy fiatal ferfi, akivel egy eve se veled-se nelküled kapcsolat van. Hivatalosan nincs kimondva,hogy együtt vagyunk. Kb. havi 2-3 hetveget töltünk együtt, olyankor jol erezzük magunkat, a szex nagyon jo. Többször kimondja, hogy -szeretlek- es erzem is, ha nala vagyok föz ram, var, aprobb ajandekokkal kedveskedik.

De...

...mindezek ellenere több nönek udvarol es chatel, telefonal velük. Egyszerre 4-5 növel kavar, elvezi, hogy a nök vagynak ra, hogy a közeppontban van, hogy ha küld el kepet, vagy kirak a közössegi oldalra jönnek a szivek. Azt, hogy szeretlek, csakis nekem mondja - irja, es, ami köztünk van az sokkal több, mint a többi növel. Talalkozni is csak velem szokott. De megis miert csinalja?

Erzem es tudom, hogy szeret, de nem szeret ahhoz elegge, hogy csakis en legyek neki. Az eszem tudja, hogy engedjem el, es sokkal többet erdemlek, akinek csakis en vagyok a közeppontba, es mellettem nincs masik opcio. Viszont a szivem remenykedik, es szeret.

Akarhanyszor probalom elengedni, es elfelejteni, valami ujra es ujra törtenik, es megint együtt vagyunk, es összebujunk es szeretjük egymast. De mikor ott vagyok is elvonul a telefonjaval, es tudom ... masoknak ir.

Hogyan tudnam lezarni? - helyrehozni?



2021. aug. 2. 07:55
A kérdező szavazást indított:
Vele maradni
Elengedni
21 szavazat
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
96%

Te helyből vagy ilyen hülye?


Ezt a poliamóriàs szarsàgot meg felejtsük el, kötődési problémàja van és/hibàs csalàdképe.


Hagyd ott a vérbe.

2021. aug. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahavi 2 3 hétvege az pont szexkapcsolatnak megy csak el
2021. aug. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Nincsenek érzelmei irántad, csak ürítésre vagy jó neki. Addig fog tartani, amíg rád nem un, mert túl jól néz ki ahhoz, hogy véget vess a szexkapcsolatnak.
2021. aug. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A szeretlek szó neki csak addig kell, ameddig Tőled a szexet megkapja. Vajon, miért keresi más nők társaságát? Főleg az is kérdéses ebben az esetben, hogy még előtted is nyílvánosan teszi.

Téged ez nem zavar? Mit szóna Ő, ha Te is ugyan ezt tennéd más férfiak esetében. Feltételezném, vérig lenne sértve.

Ne haragudj, de erre a kapcsolatra nem lehet építkezni!

2021. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!