Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy férfi egyszerre 2 nőt szeret? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Együtt voltunk az exemmel évekig, aztán megcsalt, így vége lett. Azóta is együtt van azzal a nővel, kb fél éve. Nemrég találkoztunk (a szakítás óta először) és bevallotta, hogy nem tud elfelejteni, még mindig szeret. Le is feküdtünk. Azt mondta, ha változtatok bizonyos dolgokon, amik őt mindig is zavarták bennem, akkor azonnal ott hagyná a barátnőjét, és visszajönne hozzám. Viszont állítása szerint ezt a nőt is szereti és össze van zavarodva... Ilyen létezik?

Nem akarnék már vele kapcsolatot ezek után, de sajnos ő sem közömbös még számomra.


2017. júl. 3. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy.
2017. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából egyikőtöket sem szereti. Most épp azon vacilál a 2 rossz(neki) közül melyik lenne a jobb választás.
2017. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Inkább nem is írok semmit.
2017. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Vagyis megcsalt a szeretőjével, aztán egy pár lettek, most meg őt csalja veled... Szép:D
2017. júl. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Olyan van, hogy kettőnek is azt hazudja, hogy szereti, miközben csalja őket egymással.
2017. júl. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%

Nekem is volt egy nő exem aki azt mondta engem is szeret, meg a szeretőjét is...

Szerintem az ember nem monogám és nem lehet egy tárgynak tekinteni, rossz az egész rendszer, nem értem miért nem találunk ki egy jobbat...

Mindenki csak válik, meg csal, pár boldog párt és családot kivéve...39/F

2017. júl. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olyan létezik, hogy csak saját magát szereti és kihasznál minden hülyét, aki bedől neki, mint titeket.


Bár szerintem meg is érdemled, ha már volt gyomrod egy ilyen k-rvapecér hulladékhoz, aki megcsalt.

2017. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!