Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Összetörtem végleg. Hogyan legyek boldog? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

szíktottam a barátommal néhány napja nem éreztem iránta szerelmet egyszerűen...

Futott utánam, de mindig lehordtam és eltaszitottam magamtól.

Ma elment moziba a haverjaival meg a haverja csaja is ment.

És a teloba ugy hallottam nagyon jól érzi magát, olyan lazán vidáman beszélt velem...

Nemtudom azért csinálja, hogy féltékeny legyek, de nekem ez nagyon fáj.

Nem tudnám újrakezdeni vele, de ez az egész most felkavart. Nemtudom miért.

Olyan eszméletlen szomorú vagyok, ő boldog nélkülem? Én meg sosem lesz az:(

18 éves vagyok ő 20.

és ez az egész annyira fáj most, hogy megállás nélkül folyik a könnyem... olyan rossz:(

Senki vagyok, senkinek nem jelentek semmit. Még visszavágni sem tudok neki, mert olyan féltékeny lettem, hogy egyből felhívtam:(

És nemtudtam kontrollálni magam, biztosan ezt akarta elérni, nem csajozik oké... de ez nem fair hogy ő boldog. Istenem mit tehetnék, mivel vághatnék vissza....?


2010. aug. 28. 20:22
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

ugy érzem semmit sem tehetek ellene hogy neki is rossz legyen picit, Kiszolgáltatva érzem magam:(

Úgy fáj ez az egész, még nekem megalázó. És az hogy hallottam hogy boldog és vidám...hihetetlenül rosszul esett.

2010. aug. 28. 20:24
 2/21 anonim válasza:
61%
az idő mindent megold... találj valami kellemes elfoglaltságot ami eltereli a gondolataid a párodról, aztán fel a fejjel
2010. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne vágj vissza. Nincs miért...


Folytasd az életedet, ne a volt pasiddal foglalkozz. Ne várd el, hogy miattad rosszul érezze magát. Inkább örülj annak, hogy kezd talpraállni, ha már szakítottél vele és padlóra küdted ezzel.


Önző dolog, hogy vissza akarod rángatni a szomorúságba csak hogy az egódat ápolgasd azzal, képes vagy szíveket összetörni.

2010. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Elutasítottad. Mi ezzel a baj?

Jobban esne az egódnak ha öngyilkossággal fenyegetőzne, meg sírva beszélne veled a telefonban?!!!


Elárulom neked: egy hülye kis pcsa miatt egyetlen egy srác sem lesz depis. a magadfajtából akad elég.


kapj már a fejedhez és ébredj fel királylány!

2010. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

nem mondtam, de ebből látszik... ennyire szeretett? Hogy ilyen hamar elfelejt és boldog nélkülem???

Vagy most miez?

2010. aug. 28. 20:29
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Még szerencse,hogy egy magadfajta miatt nem veszítette el az életkedvét!Jól is teszi,ha lesz@r.Egoista vagy.Nem kicsit,nagyon.
2010. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Téged az bánt hogy a szerelmed boldog és meg akkarod büntetni mert boldog nélküled.

Ez elég nagy szemétség töled mért nem mész el te is a haverokkal és érzed jól magad.

2010. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

Hát most kiderült, hogy nem te vagy a világ közepe.

Buta vagy, mint a sáros föld.

2010. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Undorító nőszemély vagy!Te szakítottál vele,ő próbált vissza szerezni de te elzavartad,úgy bántál vele mint egy darab szarral,ezek után én sem lennék szomorú!Alja nő,egoista vagy az ilyen nem érdemel társat!
2010. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj, de nem értem a problémát. Azt mondod, mivel már nem voltál belé szerelmes, Te hagytad ott a srácot. Ő ezek után még felhívott. Egyébként miért hívott fel? csak úgy? Vagy úgy érzed, azért, hogy Neked fitogtassa, hogy milyen jól érzi magát? Hát figyelj, ha tényleg olyannyira nem érdekelnék a történtek, fel se hívott volna...


Lehet egyébként, hogy csak megjátszotta magát, hogy olyan jó kedve van - ha egy kis büszkeség is van benne, nem fog Neked zokogni a telefonban. És örülj neki, mert annál rosszabb nincs, ha valakitől nem tudsz megszabadulni, pedig a hátad közepére se kell már!!!!! Nem kelt benned lelkiismeretfurdalást, mert nem mutatja a fájdalmát - figyelj, ez a lehető legjobb reakció, miután otthagysz valakit, a többi rosszabb! Hidd el...

2010. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!