Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom más nőket nézeget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom más nőket nézeget, kedvelget a közösségi médiában. Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
Nemrég vagyunk együtt a párommal. Engem meglehetősen zavar, hogy az egyik közösségi média platformján rendszeresen bekövet, kedvelget lenge öltözetben lévő nőket, akik persze sokszorosan szebbek, jobbak, mint én. Az önértékelésem a padlón, mert úgy érzem nem tudok neki megfelelni. Jogosan bánt engem ez a helyzet, vagy valóban gyerekes ezen rágódni?

2021. aug. 4. 12:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
20%

Az én párom rendszeresen nézegeti a telefonomon kiket követek az Instagramon

Nem zavarja, csak kíváncsiságból nézegeti hogy mi érdekel engem

Ez a normális reakció, nem pedig behisztizni

2021. aug. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
88%

Barátom is ezt csinálta az elején de meg beszéltem vele és azóta nem szokott ilyet csinálni

Beszélj vele hogy neked ez rosszul esik biztos megfogja érteni

2021. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Minden érzés jogos, kérdés hogy mit kezdesz vele. Pl:l. Nem oké toporzékolni, hisztizni, vagy épp tiltani a párodat ezektől mert ahhoz pl. Nincs jogod. De jogos erről beszélgetni őszintén és elmondani hogy ez téged zavar. Azzal pedig ő kezd majd amit akar. Ha letojja, amit érzel, esetleg agresszívan reagál, kinevet, stb. Akkor elgonodokodnék a kapcsolaton. Ha megértő, de ugyanúgy folytatja csak sunyiban, akkor majd komolyabb dolgokkal kapcsolatban is ilyen lesz, szintén elgondolkodnék a folytatáson. Ha pedig megérti és abbahagyja, akkor minden happy. Vagy van egy negyedik kimenetele is a beszélgetésnek, hogy megérted a motivációit, kiderül, hogy semmi komoly dolog nincs a háttérben és ráhagyod, esetleg magadban rendezed az önbizalom gondot, kisebbségi komplexust. Mondjuk amennyire “nem nagy dolog” kúrólájkolni, nyálcsorgatni idegen vagy félidegen nőre, akkor nem nagy dolog abbahagyni sem, ha a másiknak ez rossz érzés. Tehát beszélj vele, mert néma gyereknek…
2021. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs ilyenre vonatkozó jog.
2021. aug. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Szerintem hagyd találszjobbat ez lehet a fétise is és ha zavar hagyd ott ha nem ezel kell élned mert ő valószínűleg ilyen.
2021. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!