Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiaknak: ha a feleségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak: ha a feleségetek elköltözne a fél éves kislányotokkal, ti visszahívnátok a családotokat? Ha igen miért, ha nem azt is indokoljátok meg!

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is kérdés még szép, hogy IGEN, miért? Mert talán fontosak számára mindenkinél jobban.
2010. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Captain Frájer ***** válasza:
100%

Naná! Én azért, mert családszerető vagyok...Mondjuk nálam nem fordulna elő, h a nő úgy érezné, h el kéne költöznie.

De ha mégis, akkor én mindenképpen vissza akarnám szerezni a családomat. De ez egy hülye kérdés. Olyanok kevesen fognak ide írni, akik miatt egy nő hajlandó lenne elköltözni.

2010. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ha elköltözött egy ilyen kisgyerekkel, akkor te ott nagyon elkúrtál valamit.

hiába hivnád

2010. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szeretem a feltételezésekre alapuló szcenáriókat.
2010. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert a nő vagyok és elköltöztünk... Agresszív volt a kedves férjuram... A gyerek érdekében láttam jobbnak. A kisujját sem mozdítja értünk. Ha belőlem kiszeretett, ám legyen. De a lánya sem érdekli?!!? :(
2010. aug. 28. 22:14
 6/11 anonim ***** válasza:
ha agresszív ne maradj vele, nem kell hogy a gyerek annak legyen kitéve, ha olyan légkörben nevelkedik nagyon árthat neki.
2010. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
de ha vissza is hivna,nem biztos,hogy érdemes lenne vissza menni,mert ha kitudott szeretni és nemis érdekili a családja,akkor az ilyen ember nemis érdemli,hogy visszakapja. szerintem. 21L.
2010. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bár én lány vagyok...De tuti hogy nem mennék vissza. Főleg ha nem is próbálkozik. Lehet hogy mióta elmentetek mindennap a sárgaföldig issza magát. Nem tudom. Igaza volt az egyik előttem szólónak, hogy nagyon elk.ú.r.h.a.t.o.tt. valamit! Sajnállak titeket :(
2010. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mitől lehetett agresszív? Nem te váltottál ki valamit? Mert akkor meg van a válasz! Nekem mindig gyanús, ha valaki a boldogsága elején - azaz megszületik az első gyermeke, amit szerintem mindenki szeretne maximálisan "kiélvezni", apja lenni a gyermekének stb. -, és már fél év után olyan agresszív lesz, hogy nem lehet elviselni...hááát nekem ez mindig gyanús már bocs...Valami nagy dolog történhetett, ha már fél évesen sem kíváncsi a lányára, mivel általában elköltözések/szakítások után is fontos mindkét fél számára a gyerek, főleg félévesen, amikor a legnagyobb törődést igényli!Valamiben te is nagyot hibáztál! ha nem így van, akkor már az elköltözésetek elejétől hívogatna a saját lánya miatt!
2010. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
valszeg nem akarta a gyereket. Azért lett agressziv, hogy lelépj vele.
2010. aug. 31. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!