Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha mostanában nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha mostanában nem vagyok olyan boldog a párkapcsolatomban? Lehet még a régi?

Figyelt kérdés

Fél éve élünk együtt a Párommal. Az első 4 hónapban semmi probléma nem volt, szinte tökéletes harmóniában és felhőtlenül boldogan éltünk. Kb. 4 hónap után (teljesen véletlenül) megtaláltam a laptopján közös, intim, élményekről készült (szóval mindenféle) fotót az előző párjáról. Biztos vagyok benne, hogy neki már nem jelentett semmit, több éves dolgok voltak, már évek óta külön vannak, de akkor is beleégett az agyamba teljesen. Úgy láttam, mintha vele sokkal boldogabb lett volna, sokkal többet nevettek volna, sokkal több programot csináltak volna, pedig mi se voltunk/vagyunk boldogtalanok vagy tunyák. Az a nő folyton el volt halmozva virágokkal, ajándékokkal, apró figyelmességekkel (mindez képpel dokumentálva), nekem meg születésnapomra se adott semmit. Az első hetekben kaptam tőle egy-egy virágot, csokit, kis cetlit én is, de azóta valahogy ez kikopott, ott viszont végig, éveken keresztül mentek ezek a dolgok. Meg persze zavart az is, hogy ezeket a fotókat megtartotta (még akkor is, ha nem is nézegette).

Azóta pedig úgy érzem, mintha már sose akarna visszaállni a régi kerékvágásba a gondolkodásom, a hozzáállásom. Pedig látom rajta az igyekezetet, csak egyszerűen nem tudom túltenni magam azon, hogy mennyi mindent láttam az életükből. Azóta elég féltékeny is vagyok, aminek nem adok hangot, próbálom leplezni, de belülről teljesen felőröl. Közben tudom azt is, hogy semmi okom rá, a Párom egy nagyon rendes férfi.

Szakítani nem szeretnék vele semmi esetre sem. Mindezek ellenére úgy érzem, hogy ő az igazi.

Szerintetek mit tudok tenni, hogy túltegyem magam ezen? Lehet ez még a régi?



2021. aug. 6. 01:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig barlangban éltél vagy mi? Teljesen természetes, hogy boldog volt az előző párjával. De gondolj bele abba is, hogy a fotókon nincsenek ott a nagy veszekedéseik, nincs ott, hogy mennyire megbántották egymást, az sem, hogy elhidegültek egymástól, a kapcsolatuknak a másik oldalát nem látod a fotókon. Nem hiába ex. Ha boldogabb lett volna azzal az ex-el, mint veled, akkor most nem lenne veled, lényegtelen, hogy ő szakított vagy az exe.

Mindezek én is megtartottam minden közös fotót az exemmel, sőt még a tőle kapott cuccok is megvannak és meg is lesznek, neki még a képeink is kint vannak facebookon. Azért szakítottunk, mert nem voltunk boldogok egymás mellett, elmúlt a szerelem, már mindkettőnknek van párja, de ő a múltam része, akit egykor szerettem, semmiképpen sem hasonlítható a jelenlegi páromhoz. Volt olyan időszak az exemmel, amikor boldog voltam, és volt amikor nem.

Neked nincs exed?

2021. aug. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenységednek mi köze van hozzá? Leírtad, évekkel ezelőtt volt, egyáltalán nincs aktualitása. Lehet, hogy az ex tolta, nyúzta, nyaggatta, ajándékokat zsarolt tőle, amitől boldogtalan volt...

Az egyetlen valós probléma, hogy a születésnapodra nem adott ajándékot. Ez milyen stádiumában volt a kapcsolatnak?

2021. aug. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az elején tudtam hogy az ahá dékokról fog szólni minden… hihetetlen hogy a nőket csak ez érdekli
2021. aug. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Elöbb utóbb teis csak egy ex leszel amit magadnak köszönhetsz.
2021. aug. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy újításokat vezettek be, vagy párterápia, neked pszichológus, vagy válás, új pár találása...
2021. aug. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem ajándékozunk de ettől még veszünk ezt - azt, drágább dolgot, közös a kassza. Ha az ajándék zavar, tedd ezt te is. Ha nem foglalkozik az ex képeivel, te sem tedd.
2021. aug. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!