Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A párkapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bari_ka kérdése:

Mit csináljak? A párkapcsolatom nem túl boldog mostanában, ráadásul úgy érzem, fülig beleszerettem egy másik fiúba!

Figyelt kérdés

10 hónapja járok egy sráccal akit szeretek is. Nem az a lángoló szerelem már, de szeretem még. Mostanában sajnos vannak problémáink ahogy telnek a hónapok. Sokat vitázunk apróságok miatt, meg úgy érzem nem szeret már velem lenni, ritkán hív el magához és mindig kifogásokat talál ha vele szeretnék lenni. Régóta volt köztünk szexuális kapcsolat is (lassan 3 hete). Sokszor megbeszéltem már vele a problémákat de mindig ugyanazokkal a magyarázatokkal jön hogy nem szeretné, hogy megunjam, meg stresszes és így nem lehet velem és persze a sok kifogás hogy helyettem hova megy vagy mit csinál. Pontosan ez a bajom és rá fogok unni mert nem törődik velem eleget. Ráadásul hiába mondtam neki hogy mi a problémám vele.. egyszerűen nem ért meg. De ragaszkodó típus vagyok szóval nem tudom hogy el tudnám-e ezekért hagyni. Már kezdek nagyon elhidegülni tőle..

És itt jön a "baj", hogy közbejött ez a nálam 2 évvel fiatalabb srác. Eddig is ismertem a srácot, de csak mostanra jöttem rá, hogy mennyire jól kijövünk egymással és milyen jó a kapcsolat közöttünk. Nemrég egy helyen buliztunk és kicsit jobban elbeszélgettünk mint annak előtte. Megismertem jobban és azóta már beszélgettünk sokszor. Nagyon közvetlen velem, barátságos, sokat viccelődünk. Nagyon megfogott a srác külsőre is belsőre is, most már teljesen odavagyok érte. Fülig beleszerettem. Minden tetszik benne és azt hiszem ha odáig eljutnánk boldog lennék vele. Barátként tekint rám mert tudja hogy foglalt vagyok még de nem tudom meddig fogom bírni így. A héten ugyanabba a házibuliba vagyok hivatalos mint ő. Sokat gondolkoztam már és arra a döntésre jutottam hogy lépek valamit. Helyesen tenném vajon, ha érte elhagynám a barátomat? Úgy érzem a barátomnál is jobban szeretem de félek mert nem akarom megbántani a barátomat se.


2010. nov. 1. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy boldog a jelenlegi pároddal,próbáld meg a másik fiúval szerintem,nem arról szólnak a dolgok hogy nem akarod megbántani a párodat,de azért közben meg te szenvedsz...
2010. nov. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, már eldöntötted a kérdést, ezek után szerintem mindegy, hogy helyes-e vajon. Más kérdés, hogy nem akaszkodtál-e rá nagyon a barátodra, és csak szusszanni szeretne kicsit. Ha úgy érzed, elhanyagol, és nem sikerült megoldani többszöri próbálkozásra sem, akkor lépj! De ha az új fiúra is rátelepszel, ne csodálkozz, ha megint ugyanígy jársz. Ha nincs igazam, bocsika.
2010. nov. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nem mindig a lány a hibás. Nem biztos, hogy rátelepedett, egyszerűen csak nem szereti már a fiú. Bocs, hogy ezt kell írnom, de ha valakit szeretnek, azt lehet érezni. Te nem érzed, volt, hogy én sem éreztem. Szinte ugyanaz volt, mint nálatok, nem is bírtam sokáig. Szóval válaszd a másik fiút.
2010. nov. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolat 2 emberen múlik, sosem 1 ember tehet mindenről.


Ez a kapcsolat hanyatlóban van és ebben a kapcsolatban te sosem leszel boldog, egyre boldogtalanabb leszel.

És miért ne hagyhatnád el sajnálatbol együtt lenni valakivel a legnagyobb baromság. sokan itt elrontják, és mikor már odaáig eljutnának hogy na jó ok elhagyom a jelenlegi páromat akkor közbejön soxor egy nem várt terhesség és minden álmod elúszott ezzel, vagy pedig mire döntésképes leszel addigra az a másik srác talált másik lányt.


A helyedben mihamarabb lezárnám ezt a kapcsolatot a jelenlegi pároddal, és új fejezetet nyitnék az életemben. Megpróbálnám a másik sráccal akivel lehet hogy szenvedélyes lesz a kapcsolatod és végre tényleg igazán boldog leszel. És talán nem fogsz saját magadnak hazudni.

2010. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! a második hozzászóláshoz azt tenném hozzá hogy mostanában tényleg elhanyagol és szerintem az nem az lehet benne, hogy rajta lógok. tulajdonképpen feleannyit találkozunk mint régen és ha akarnék se lógnék rajta a kifogásai miatt ugye. eddig se lógtam rajta de azért nekem jólesne ha annyit foglalkozna velem mint régen ...... :(

hallgatok rátok, a barátommal szakítani fogok, és megpróbálom a másik srácot, csak kicsit félek tőle, hogy fog reagálni a közeledésemre. szurkoljatok :)

2010. nov. 1. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!