Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az,ami a szexben számodra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az,ami a szexben számodra szakitashoz vezet?

Figyelt kérdés
2021. aug. 7. 15:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nekem pl ilyen az anális szex és az önzőség.
2021. aug. 7. 16:14
 12/17 A kérdező kommentje:
10: az is, abszolút az is kizárt nálam is
2021. aug. 7. 16:15
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Önző, gyors, nincs fantáziája.
2021. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%
Biszex hajlam
2021. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%

Ha undorít a felizgulás szaga. Mondjuk ma már el se jutnék ilyennel az ágyig, de az első kapcsolatomban még jó kislány akartam lenni és ha már széttettem neki, úgy gondoltam, illik a barátnője lennem, akkor is, ha nem vagyok szerelmes és nem is vonzódok.


Ha nem áll fel neki. Egy ilyenbe futottam eddig bele és itt is jó kislány akartam lenni, adtam még sok esélyt, hátha túl tud jutni a stresszen. Túl is jutott vagy hatodjára, de utána is a legváratlanabb pillanatokban vallott kudarcot, már felizgulni se volt kedvem. Ez az egy partner elérte nálam azt, hogy biztos vagyok benne, ha lesz még hasonló, az első alkalom után dobbantok.


Ha túl nagy neki és fáj.


Ha a pisiszexre gerjed.


Ha ragaszkodik az análhoz és a szájba vagy arcra élvezéshez.


Ha neki az orál jelenti a szexet és a dugás részét úgy gondolja, hogy csak arra van, hogy két lökés után elmenjen. Hát nekem ez nem szex.

2021. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Mélytorok, ökölszex, és ilyen nagyon abszurd dolgok.

Hármas

Pisi és Kaki szex.

A többi jöhet.

2021. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A hiánya.
2021. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!