Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudjam ezt abbahagyni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam ezt abbahagyni?

Figyelt kérdés

Többször próbáltam szakítani a pasimmal de nem megy, vegul mindig kibekulunk, általában ö kezdeményezi.

Volt hogy 2 hetig is letiltottam mindenhol, de vegul csak ránéztem a facebookjara es mikor lattam hogy jól szórakozik, ráírtam. Olyankor mindig nagyon boldog volt és békulni akart, volt hogy ö keresett



2021. aug. 9. 11:48
 1/9 A kérdező kommentje:

Azert szakítottam mert gyanítottam hogy több nöje van, meg több hibát követett el a kapcsolatban

Mostanra már nagyon akarok szakitani de nem tudok kilépni mert arra gondolok, h talal mást es ettöl félek

2021. aug. 9. 11:49
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
A szakítás erről szól :D hogy előbb utóbb talál mást :D
2021. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi önbecsülésed, sem tartásod.

A fickó úgy játszik veled, ahogy akar. Hülyét csinál belőled

Amíg ezt fel nem fogod, addig nem fogsz lépni

2021. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól ne félj, hogy talál mást, legyenrk boldogok, inkább saját boldogságodat tedd előtérbe. Most nem vagy boldog, mással boldogabb lehetsz. Szakíts, ne húzd az időt. Hogy tegyed? Lelkileg készülj fel rá, majd minden kapcsolatot szakíts meg vele miztán szskítottál vele. Keress egy lelkitámaszt (embert, hobbit) amit előveszel hogy véletlenül se kezdj elvele kommunikálni.
2021. aug. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor arra gondolj hogy a kövi csajjal is ezt fogja csinálni.

Latod?? Mostmar könnyebb is elengedni :)

2021. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Önértékelés. Amint úgy érzed ennél többet érsz, nem akarsz ilyen kapcsolatban lenni, hiszen rossz hatással van az életedre, el fogod tudni engedni.
2021. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És annak a nönek milyen önbecsulese van, aki csak szexet akar a pasimtól?
2021. aug. 9. 13:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek olyan emberek, akik csak szexkapcsolatot keresnek, így ennyi információból nehéz megmondani.
2021. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
több mint neked, akit össze-vissza csalnak, mégis futsz utána
2021. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!