Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékot célszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot célszerű karácsonykor adni? (pasinak)

Figyelt kérdés

Ruhát,ékszert nem szeretnék, mert nehéz eltalálni mi tetszik neki... az ilyen közös fotós dolgokon túl vagyunk..

Arra gondoltam, mivel nincs jó borotvája, praktikus szemponból vennék neki egy jó kis márkásat. + valami fincsi masszázs olajat (imádja, ha maszírozom), és estére pluszban egy szexi fehérnemű rajtam:P

Szerintetek jó ötlet, vagy karácsonyra valami más kellene?


2008. dec. 9. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Borotva. Az jó ötlet megfűszerezve egy borotválkozás utáni arcszesszel pl edy denimet vennél neki hozzá. Da ha tudod mit szeret,akkor érdemes azt venni neki. Vagy ha szereti a bőr nadrágszíjat használni az is szóba jöhet.
2008. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én akármit vettem eddig a férjemnek a 7 év alatt, soha nem sikerült olyat vennem, ami tetzett volna neki, a születésnapjára a horgászfelszerelését bővítettem, na akkor sikerült neki először örömet okoznom. Valami kütyüt kap most is :)
2008. dec. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez így jó lesz:)
2008. dec. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!