Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromról kiderült, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromról kiderült, hogy erotikus masszőrként dolgozott majdnem 1 évig úgy, hogy nem tudtam a dologról. Magától hagyta abba, viszont nem ő mondta el, hogy mit csinált, hanem lebuktattam. Több, mint 10 éve vagyunk együtt. Meg lehet ezt bocsátani?

Figyelt kérdés
Kivagyunk mindketten. Látom rajta, hogy teljesen össze van törve mióta megtudtam és elköltöztem otthonról. Én viszont azért törtem össze, mert így megalázott és nem tudom, hogy ezt valaha meg tudom-e bocsátani. Másfelől viszont egy rendkívül jó kapcsolat volt eddig a miénk, még 10 év után is minden működött. Ezért nem tudom csak úgy lezárni.

2021. aug. 10. 11:18
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
23%

Mi tartozik bele egy erotikus masszázsba?

Nyilván gáz, ha valami szexuálisat csinált mással, de valamennyire lehet rangsorolni a súlyosságát a dolgoknak, pl ha le is fekszik masszázs után a másikkal pénzért, vagy ha csak annyit ad még masszázs mellé, hogy valami olajjal bekeni odalenn a másikat "masszázsként".

2021. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
58%
Én nem tudnám megbocsátani.
2021. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
48%
Én sem tudnám megbocsátani. Nagyon sajnálom kérdező.
2021. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
37%

Szia!

Szerintem igaza van az elsőnek, a kérdés az,hogy le is feküdt e velük? Mert vannak olyan masszőrök akim kézileveztést vállalnak csak.

2021. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
7%
Bizalmatlan volt veled. Ő azt szerette volna csinálni amit te nem toleraltal volna. Ha te csináltad volna azt amit ő, vagy tovább gondolva, örömlány lettél volna akkor ő megbocsajtana neked?
2021. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
28%
Ha le is feküdt veluk, vagy pénzért vállalt ezt azt, akkor nem tudnám megbocsátani
2021. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Kézi levezetést vállalt a végén.
2021. aug. 10. 11:44
 8/49 anonim ***** válasza:
32%
Ha igazán szereted, szerintem el lehet neki nézni idővel,úgy értem,hogy adj időt magadnak.
2021. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudnám megbocsájtani.
2021. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
43%
Emiatt eldobsz 10 évet? Tudod megértelek részben mert engem is undorítana ha kiderülne h a párom prostihoz járt mondjuk a kapcsolatunk elött, de 10 évet meggondolnék..
2021. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!