Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynád a párod, ha hízna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a párod, ha hízna 20 kilót decemberig?

Figyelt kérdés

2021. aug. 11. 08:25
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
71 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ekkora feleslegbe bele is halhat ilyen gyorsan. 3-4 hónap alatt 20 kiló kegyetlen sok, hacsak nem vár 3as ikreket, vagy ilyesmi..
2021. aug. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem, ugyanakkor nincs is párom, szóval nincs kit elhagyni... viszont nem is hagynám hogy ilyen helyzetbe kerüljön.
2021. aug. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
20-at? Hát nem kapna enni. De azért nem hagynám el. A hirtelen súlygyarapodásnak oka van, inkább azt kellene megkeresni.
2021. aug. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Miért kellene 20 kg-ot hízni decemberig? Honnan tudod, hogy fog annyit hízni?

Én híztam 10-12 kilót egy év alatt (sajnos), nem hagyott el a párom, sőt ugyanúgy szeret (ő is hízott).

2021. aug. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha leállna az edzéssel, az egészséges étkezéssel meg minden testmozgással, és csak tömné a fejét itthon sorozatokat bámulva, akkor igen. De az ugye nagyon szembe menne azzal a lánnyal, akit megismertem.

Ha valami hormonális baja lenne, vagy balesete vagy bármi, amiről nem tehet, akkor egyértelműen nem hagynám el. (Amúgy pont leadott 15 kilót a megismerkedésünk előtti fél évben, most sem vékony teljesen, ingadozik 3-4 kilót amúgy is, de nekem nagyon tetszik. Sőt láttam képeket mikor 15-20 kilóval több volt, de arra is azt mondanám, hogy tetszetős.)

Szóval itt arról van szó, hogy megismertem valakit, megtetszett, beleszerettem. És ha később a hozzáállása változik a dolgokhoz (indokolatlanul), akkor változik az érzelmem és hagyom el esetleg, mert már nem ugyanaz a személy.

Sok tényező játszik közre, a súlyváltozás egy folyamat következménye, mely folyamat részletei nem elhanyagolhatóak.

Plusz a teljesség igénye végett hozzátenném, hogy a személyes ízlés is nagyban hozzájárul ehhez a témához. Nekem pl. ha választanom kellene, hogy az átlagoshoz képest milyen legyen a barátnőm, +10kg vagy -5kg, akkor egyértelműen a +10kg-ot választanám. A sportos+kis fognivaló a kedvencem. Értem már lányhoz, hogy a bőre alatt konkrétan a csontját lehetett kitapintani, hát a hideg futkosott a hátamon 😀

2021. aug. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%

Kérdés milyen okból kifolyólag. ha betegség vagy baleset akkor átvészelnénk és ezerrel segíteném hogy visszanyerje alakját amire olyan büszke.

Ha lelki dolog lenne, vagy abbahagyná a napi rutint mondvacsinált okokra hivatkozva, akkor 10kg után már biztosan leülnék vele beszélgetni. Már 5kg hízás is jól látható a nőkön, 20kg brutálisan sok.

2021. aug. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%

Már 5 kg. után szólnék neki, hogy valamit változtatnunk kéne.


Nem kell megvárni a drasztikusabb helyzetet.


Egy normális jól működő kapcsolatban ezt meg lehet beszélni. különben a végén még bekerül a TLC műsorába "az élet 250 kg felett"

2021. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
29%
1-es: a terhesség alatt tulképpen nem hízik a nő, ún. zsírraktárakat épít. Én mindkét terhességem alatt 20 kilót szedtem magamra. Nagyon vékony nőknél ez normális. Ja, nem vártam hármas ikreket és az eredeti súlyomon voltam pár hó után (fogyókúra nélkül).
2021. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ot elkezdene zavarni 5-10 kilo utan, tehat nem jutnank el a 20-ig. illetve en is jeleznem neki mondjuk 10 kilo hizas utan, hogy talan oda kene figyelni.

nem hiszem, hogy elhagynam, de biztosan zavarna es megprobalnam ravenni a fogyasra, mert abszolut taszitanak a kover emberek. illetve ha mar en odafigyelek magamra, ezt jogosan varom el tole is.

2021. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
#1 hogy halna bele 20 kiló hízásba? Xddd
2021. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!