Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbáljak javítani rajta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljak javítani rajta? Vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mondhatni “friss” párkapcsolatom van.

Együtt élünk, de én nem vagyok boldog. Viselek egy álarcot, mert muszáj volt az otthoni dolgokból kilépni, és ez csak így valósulhatott meg, ha összeköltözöm vele.

Felejteni is akartam egy nagy szerelmet, ami soha nem teljesedhetett be.

Bármennyire is szeretném és próbálkozom, képtelen vagyok szexelni párommal. Havi 5-6 alkalom. De abból is 2-3 az, amit tényleg szeretnék. Valamikor már a zuhany alatt rosszul érzem magam, mert tudom, hogy mi az elvárás amikor bemegyek majd a hálóba.

Sokszor a csók is nehezemre esik. Pedig nagyon igyekszem.

Nyilván ebből sok feszültség és konfliktus van.

Nagyon szeretnék kilépni ebből az egészből, de félek, hogy mit mondanának mások, a család, a barátok.

De nem szeretném boldogtalanságban élni az életem.

Sokszor azt érzem, hogy én vagyok a családfő nő létemre, én javítom meg itthon ami elromlik, főzök mosok takarítok, rengeteget dolgozom.

Sok bennünk a közös, nagyon szeret, megbízható, mindenkinek van rossz tulajdonsága, ahogyan nekem is. Szeretnék tervezni vele, de kettős érzés van bennem mindig. Játszom a lánykérés, házasság, babavárás stb. gondolatával. Aztán meg menekülnék.


Kérlek akinek van hasonló tapasztalata, meséljen hogy mi vált be. Szeretnék változtatni , de egyelőre nem látom, mi okozza a gondot.

Köszönöm!


2021. aug. 11. 09:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretnék változtatni , de egyelőre nem látom, mi okozza a gondot."


Pedig elég egyértelműnek tűnik. A leírásod alapján kényszerből jöttél vele össze, nem is vonzódsz hozzá. Pluszban ott van ez a roppant káros nyomás és elvárás a családod, barátok részéről. Ne akarj ennek megfelelni, nem az ő életük.

2021. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%

Nekem is volt már muszájkoltozésem.


Addig tettem magam oda a srácnak mig talpra nem álltam. Probáltam ugyan vele komolyat is elképzelni de én kezdtem meg is undorodni vele a testiségtől is.


Ahogy stabilizálodtam anyagilag atb hogy már egyedul is megy, el kellett búcsúznom tole mert rájottem akitol en már undorodom az már nekem tarthatatlan.

2021. aug. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"Viselek egy álarcot, mert muszáj volt az otthoni dolgokból kilépni, és ez csak így valósulhatott meg, ha összeköltözöm vele"

Nem is akarsz vele lenni, csak menekültél otthonról. Ez menthetetlen, minél előbb belátod, annál jobb.

2021. aug. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon szeretnék kilépni ebből az egészből, de félek, hogy mit mondanának mások, a család, a barátok." ---> aztán majd anyádnak szülsz gyerekeket is....


Még mielőtt sokkal rosszabb lenne az egész, hagyd ott minél előbb.


Ki a f**aszt érdekel más véleménye..de most őszintén? Család...barátok...ha ők igazi barátok és a családod szeret téged, akkor támogatni fognak benne.


Ha ellenzi a család és a barátok a döntésed, akkor nem vagy fontos számukra, mert csak a külsőségekre adnak ők is.

2021. aug. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom, hogy szerintem ez nem fog menni. Olyan partnert választottál akire nem tudsz felnézni, nem vonzódsz hozzá és ez ritkán változik meg. Nagyon régen nekem is volt élményem, egy olyan lánnyal voltam együtt aki állítólag nagyon szeretett, de egyáltalán nem vonzódott hozzám szexuálisan. Este feküdtünk az ágyban egymás mellett meztelenül és semmi nem történt ha nem kezdeményeztem, de akkor is gyorsan lezavarta. Idővel azt éreztem magamon, hogy először ingerült vagyok, majd tudatosan visszavettem hogy több lehetőséget adjak neki, de magától semmit nem csinált. Amikor a nyaralás közepén megkérdeztem tőle, hogy akkor most mi lesz, akkor odabújt hozzám és úgy aludtunk el, pedig egész nap nem csinált semmit csak pihent.

A helyedben szakítanék és keresnék egy olyan partnert akit tényleg kívánsz, ha nem magadért akkor a párodért, mert ő sem erre vágyik.

44F

2021. aug. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Sokszor azt érzem, hogy én vagyok a családfő nő létemre, én javítom meg itthon ami elromlik, főzök mosok takarítok, rengeteget dolgozom."


Mivel nem tekinthetsz rá férfiként, meg alapból sincs túl nagy vonzalom, ezt a picit is megöli, hogy te vagy a hapsi. Nem csoda, ha nincs kedved lefeküdni vele.


Senkit nem érdekel, mit mond a család.

2021. aug. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Sokszor azt érzem, hogy én vagyok a családfő nő létemre, én javítom meg itthon ami elromlik, főzök mosok takarítok, rengeteget dolgozom."


Sajnos a hetero kapcsolatok alapköve, hogy ha nő vagy, akkor tudnod kell férfiként tekintened a párodra, különben elveszik a varázs. Voltam ebben a helyzetben, sajnos exemre nem tudtam férfiként tekinteni már a végén - sokkal inkább egy agresszív, toporzékoló, bunkó kisfiút láttam benne.

2021. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szintu megfelelesi kenyszerrel miert gondolod, hogy boldog lesz a parkapcsolatod? Eloszor is szakits, hogy megszabadulj a baratod fele produkalt kenyszertol. Utana pedig a csaladod (tagabb ertelemben a tarsaalom) elvarasait kene ledobni magadrol. Utana kene neked parkapcsolaton gondolkodni, amikor mar egyedul is meg tudsz elni, meg tudod oldani a problemaidat es nem kenyszerulsz megalkuvasra. Pillanatnyilag magadat rombolod mentalisan, de durvan. Kutyakent a kutya szeret elni.
2021. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő kell neked, csak megelégszel vele. Voltam így, más karjaiban kötöttem ki.
2021. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Olvasgattam oda és vissza mindegyiket.

Tegnap egész nap próbáltam elengedni mindent, ami gátol. Este szexi fehérnemű, összebújás, de valahogy a gondolattól is görcsbe rándult a gyomrom….. Persze látom rajta is, hogy egyre feszültebb. Amit valahol értek, mert egy egészséges jól működő kapcsolatban a testiség alapvető.


A család témakörrel kapcsolatban: nem az én családom, az övé. Nagyon szeretnek, végre van valaki a fiúk mellett, aki jó hatással van rá stb., stb..


Egy picit meg is ijeszt párom hozzáállása, olyan kijelentéseket tesz, mint: ölni tudna értem, én vagyok az élete értelme, és társai. Ami szép, de bennem félelmet kelt.

2021. aug. 13. 08:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!