Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed a csenddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a csenddel verésről?

Figyelt kérdés
Ismerjük a jelenséget, amikor vki direkt nem szól hozzánk, napokig faarccal-hősi halottként, áldozatként kerülget, üzenetünket elolvassa, de nem válaszol semmit. A kérdésre, hogy mi a baj, a válasz: SEMMI! És hogyan lehet ezt kezelni, te hogy kezeled? Én az intelligens kommunikációban, felnőtt beszélgetésben hiszek, és bevallom az agyvérzés kerülget ettől a stílustól. Köszönöm a válaszokat!

2021. aug. 11. 11:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Keresek egy másik felnőtt embert magam mellé.
2021. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy végre élvezhetem a csendet. Amúgy meg a zsarolásnak nem engedek.
2021. aug. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is felrobbannék az ilyen stílustól, de az elmúlt időszakban bármennyire is próbáltam asszertíven megbeszélni a dolgokat, mindent támadásnak vett a másikat és visszamutogatott. Képtelenség bántó sértő hibára rámutatni, mert sértődés van, mindamellett hogy közben írtó nehéz vele kommunikációba kerülni, szinte ghostingol.

Szóval most én is csendben leszek a magam lelki békéje érdekében, nem írok regényeket, talán napi 1x ránézek ha írt, és ennyi.

Aztán lassan lebontom ezt, mert ez írtózatosan gyerekes kapcsolat, nekem nő kell, nem egy toxik kiscsaj aki ráadásul még titkolózik is és kettősmércésen elvár mindent hogy meséljek.

2021. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Ugy tudod megelozni, hogy az elso randin tisztazod, hogy felnott embert keresel magad melle.
2021. aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Én is keresnék inkább egy normális felnőtt embert.
2021. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Nálam is ott a vége, nem vagyok hajlandó hülyékkel kínlódni.
2021. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Hogy manipuláció, semmi több.

Az ilyen embert el kell felejteni.

2021. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha véletlenül ilyen van, nem foglalkozom vele. Ha abbahagyta a hisztit és hajlandó kommunikálni, beszélhetünk. Nő vagyok egyébként.
2021. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Velem pont ezt csinálja a párom, mondjuk szerintem csak azt akarja kiprovokálni, hogy én szakítsak vele, hogy engem lehessen beállítani szar alaknak, de már lassan úgy vagyok vele, hogy ezt az örömöt ma holnap meg is fogom neki adni.


Nem hiszitek el amúgy az indokot miért vagyok csenddel büntetve :D azt mondtam a páromnak, hogy nem szeretem a cigányokat, és ezért nem beszél velem 3 napja már 😅

2021. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22%
Az én szüleim is ezt művelik, nagyjából 25 éve. Csak közben arra nem gondoltak, hogy belőlem incel roncsot faragnak. Aljas férgek.
2021. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!