Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segíthet pár nap külön lét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíthet pár nap külön lét?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk mélypontra jutott úgy érzem.

Rossz megérzéseim vannak a párommal kapcsolatban, regisztrált társkeresőre is, megbeszéltük, velem szeretne lenni, de nem bízok benne.

Azóta mégis egy állandó feszültség van bennem, tegnap már hozzáérni vagy szólni alig tudtam hozzá és inkább a nappaliban aludtam, reggel ő el sem búcsúzott. Fél éve együtt élünk, de úgy érzem ma inkább a saját lakásomban aludnék és lehet a további napokban is. Ő szerintem jól van, csinálja a kis dolgait, nem stresszel...

A mai napon nem írtam neki napközben még nem is keresett.

Szerintetek segíthet ez a pár nap vagy neki mindegy mit csinálok, ő már ezt fejben elengedte?


29N


2021. aug. 11. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem már elengedte, jobb ha lezárjátok ezt a kapcsolatot.
2021. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi miatt jutottatok mélypontra? Ez is fontos lenne tudni.
2021. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azután, hogy ő már regisztrált társkeresőre is, nem is bízol benne (jogosan), én elengedném. Nemhogy még én harcolnék ezért a kapcsolatért.
2021. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Pár nap kulonlettel csak mégnagyobb szabadságot kap belevetni magát a tarskeresesbe.


Inkabb pont ilyenkor kellene bizonyitania, lehoznia a csillagokat es sulve főve egyutt lenni és magába is szállnia hogy NEM csinálja, te kellesz neki.


Nem pedig azon gondolkodni kellesz e neki. Hanem gondolkodas nelkul bizonyitani kiregisztralni.

2021. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ő nem tekint a párjának, hisz azt keres épp valamelyik oldalon.
2021. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

"regisztrált társkeresőre is"


Miről beszélünk?

Ennek vége, költözz haza.

2021. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én így így gondolom, hogy neki kéne bizonyítani és teperni és nem pedig csak növelni a távolságot azzal, hogy leszar...

Igazából nem tudom hogyan kerültünk ide, valószínűleg ez a társkeresős dolog húzott le minket és hogy játsza a közömböst stb...

2021. aug. 11. 15:25
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Tarskeresot nezegetni fel ev utan az mar vege.
2021. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszoló jót írt. Tudni kellene mik az előzmények. Csak úgy random regisztrált társkeresőre? Azelőtt minden rendben volt veletek?
2021. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Ti már rég nem vagytok együtt.
2021. aug. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!