Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem felborult az egyensú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem felborult az egyensúly a párkapcsolatunkban. Segíthet ha több külön programot szervezek?

Figyelt kérdés

Az egyensúly úgy érzem számomra túlságosan felbillent. Az elmúlt 2 év alatt sokat kellett törekednem hogy elfogadjam bizonyos dolgait, eleinte rengeteget mászkáltunk együtt is és külön is de mostanában úgy érzem túl sok a különbség az ő részére. Ő többet mászkál el nélkülem , több dolga van amit nekem meg kellett tanulnom elnézni viszont úgy érzem ez nem vica versa mivel én nem adtam még lehetőséget hogy átérezze azt amit én.

Úgy érzem ez ilyen formában nem megy tovább nekem mivel van egy folytonos dühösség bennem ez miatt irányába és ez érződik is rajtam. Viszont szeretem a párom és ezért törekszem rá, hogy megtanuljak kezelni dolgokat (igaz sokszor úgy érzem hogy csak megerőszakolom vele saját magam) de látom hogy ő is törekszik hogy rendben legyen a kapcsolatunk szóval szeretném ezt a helyzetet megoldani valahogy.

A fő problémánk a számomra túl sok haverozása miatt van ahova nekem már nincs kedvem menni ezért gyakran egyedül maradok itthon ezért arra gondoltam, hogy minél több külön programot kellene eltöltenem nélküle..megpróbálni újra többször kimászkálni kocsmázni a barátnőimmel holott már nem erre vágyom vagyis nem ilyen formában hogy hajnalig ücsörögjek kinn a megszokott helyeken.

Ezzel talán ismét visszatérne az egyensúly viszont a másik probléma ugye a kettesben eltöltött minőségi idő hiánya számomra...akkor most mi lehet a megoldás egy ilyen helyzetben?

Nagyon szeretném megoldani mert tudom hogy mindketten igyekszünk de érzem hogy így nem működik tovább mert egyre nagyon bennem a feszültség amit kivetítek rá is..adnátok tippeket hogy ti hogy oldjátok meg hogy fennmaradjon az egyensúly a kapcsolatban?



2019. jún. 12. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egyensúly egyáltalán nem borult föl. Az egész hozzáállásod nagyon nagyon rossz és komoly gondok vannak nálad fejben és lelkiekben.

Az egyensúly megvan, te éppen ugyan annyit tudnál eljárkálni mint a párod. Az, hogy nem tudsz ezzel a lehetőséggel élni és semmihez nincs kedved nem a párod hibája. Mégis mit csináljon, hanyagolja a barátait csak azért mert neked nincs kedved eljárni a te barátaiddal és vele se akarsz menni? Nem is értem mit vársz tőle.

Betegesen uralkodni akarsz felette, valamilyen figyelemhiány és sérülés van ennek a hátterében. Zavar, hogy a párod nem minden idejét veled tölti. Ugyan ilyen voltam évekig, az összes kapcsolatomat elcsesztem ezzel, pedig így utólag, objektíven nézve semmi baj nem volt a párjaim magatartásával. Nekem a gyerekkori elhanyagoltság volt ennek az oka, a tiéd is hasonló lehet.

Persze, az probléma ha nincs elegendő minőségi idő kettesben, de ettől még nagyon beteges a hozzáállásod ahhoz, hogy a párod eljárkál. De ezt vele kell megbeszélned. Semmi nem fog változni, amíg te nem teszed nagyon sürgősen rendbe a lelki sérüléseidet és amíg nem kommunikálsz megfelelően a pároddal.

2019. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Abban igazadban , hogy túlságosan keresem az egyensúlyt. Inkább valami olyan probléma állhat a háttérben , hogy túlságosan egyenlő akarok lenni a párommal.

Ezt már előző kapcsolatomban is észrevettem , bár ott nem vehettem fel a versenyt.

Birtokolni nem hiszem hogy akarom mert kb egy év után kezdték el hiányolni kicsit a barátai, hiszen addig csak akkor lehetett volna többet velük ha összeköltöznek..:D

Sőt...a haverok ugye sokáig itt aludtak, itt voltak egész nap és nagyon jól kezeltem azt gondolom.

Hogy ez mitől van azt nem tudom..mármint ez az örökös verseny a férfiakkal, hogy egyenlő akarok lenni.

Mint látod a megoldásra törekszem én is ezért gondoltam, hogy ha jobban eltávolodom tőle, ha mindenki megy a saját dolgára akkor talán ismét megtalálom az egyensúlyt.

De köszönöm a válaszod mert kezdek rájönni hogy a probléma gyökere nálam inkább valami beteges egyenlőségre törekvés..ezen kell majd dolgoznom..:S

2019. jún. 13. 05:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Az régen rossz, ha úgy tudtok együtt maradni, hogy minél több időt töltötök külön, minőségi időt együtt pedig soha.

Egy helyen laktok, neha szexeltek, és ez inkább lakótársi viszony némi extrával.

2019. jún. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok. Én is megerőszakolom magam. Az igényeink eltérnek, talán jobb lenne egy olyan férfi, akinek az igénye közelít az enyémhez.
2019. jún. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!