Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj, ha sétálás közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha sétálás közben az autófókusz beáll egy egy jobb női fenékre vagy mellre?

Figyelt kérdés
Ebből miért csinál sok nő fesztivált?

#autofókusz #szemrevételezés
2021. aug. 15. 13:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Szabad ember vagy. Odanézel ahova akarsz. Mint mindenki. Egyszer te is szólj a párodra, ha néz valamit.
2021. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
30%
A balt meg se nézed? Ejj!
2021. aug. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
Szeretjük azt hinni, hogy a férfiak emberek. A romcsi filmek elhitetik velünk. Aztán mindig csalódunk, hogy csak két lábon járó állatok, és nem is az okosabb fajtából. (Sok kutya pl érti a "nem" szót.)
2021. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, ha valakire ránézel vagy megnézed, hanem az, hogy sajnos úgy viselkedsz, mint valami primitív állat. Nem szégyen megnézni embereket, tárgyakat, bármit, ami szép vagy különleges az utcán. De nem alázom meg vele sem azt, akit nézek, sem azt, aki velem sétál. Nem csordul ki a nyál a számon csak azért, mert láttam valamit. Hiába szép, annál fejlettebb vagyok, hogy ennyi megmozgasson akár csak annyira, hogy utánaforduljak valaminek. Na jó, talán egy pékség kirakata elég önmagában is, de ezzel beismerni, hogy nem reggeliztem, számomra elfogadhatóbb dolog, mint az ellenkező nem szebb tagjainak bámulásával beismerni, hogy nem kapok meg mindent a kapcsolatomban és éhezem a másik nemre. Na, pontosan ezért sértő ezt látni a partner számára.
2021. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert megalázó. Bezzeg amikor visszaszólok az ilyeneknek, hogy kisfarkúakkal nem kezdek, hiába bámul, akkor ők vannak legjobban felháborodva. Miért is?
2021. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mert az választja el az embert az állattól, hogy az ember képes az ösztönein túllépni, és nem "gyajjj more há' beátt' az autofókusz" jeligével undorító módon bámulni másokat. Ha ekkora a baj, akkor direkt ne arra nézz, vagy menj pszichológushoz. Nőként baromi zavaró, ha folyamatosan kocsányon lógó szemmel bámulják a mellem / fenekem, főleg akkor, ha éppen beszélek hozzá és illene a szemembe néznie vagy ha a párommal vagyok (és ezekben az esetekben is történik sajnos).
2021. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azért baj, mert a párod és az idegen nő is szarul érzi magát. Én mindig azt mondom, hogy szabad nézni, mert nyilván vannak nálam sokkal vonzóbb nők is, DE ne feltűnően. Le lehet rendezni 2 szempillantás alatt is, nem kell forgolódni meg csorgatni a nyáladat utána, ez téged minősít így, és rendkívül undorító és szánalmas. Ha ezt nem érted, akkor ne legyen kapcsolatod... Tisztelet, ennyi.
2021. aug. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!