Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyik barátom sétálás közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátom sétálás közben megfogta a kezem és többször is megpuszilt. Szerintetek se csak barátként gondol rám?

Figyelt kérdés

Mikor megfogta a kezem megkérdeztem mit csinál, erre csak annyit mondott, hogy csak hülyül.

Jaaaa és teljesen ki volt akadva, mikor rámutattam egy srácra és mondtam, hogy milyen helyed



#barát #kéz #RAM #sétálás #többször #megpuszilt. Szerintetek
2014. máj. 6. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet, de azért ne vedd ennyiből biztosra
2014. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mondd neki hogy sz*pj le szépségem :Dd ha lecummant akkor oké :3
2014. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja...barátnőt olvastam xdd akkor nem szóltam semmit :DD
2014. máj. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan többet szeretne.
2014. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez teljesen egyértelmű, szóval nem értek egyet az első kommentelővel :D de tényleg...
2014. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as: lehet, hogy buzogány a kedves kérdező:DD (csak vicc:D)
2014. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 PearlDiver ***** válasza:
Szerintem sem csak barátként. Csak még fosik bevallani :)
2014. máj. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!