Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Létezik olyan férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Létezik olyan férfi, akit a legmélyebb ismertség után is férfinek láttok?

Figyelt kérdés

Meglátni a gyengeségeit

Meglátni a hibáit

Meglátni a lelke melyet

Sírni látni


És még mindig férfi?



Én korulnezek, és nem látok egy igazán férfit se magam körül.

Félek, hogy rá fog nenniza kapcsolatom.


2021. aug. 16. 23:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyban függ attól, hogy kinek mit jelent az, hogy "férfi".
2021. aug. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezekkel a "gyengeségekkel" együtt ember. Férfi.


Azokkal együtt egész és szép. Anélkül csak egy maszk.

2021. aug. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Valami miatt amikor lehull a lepel, a maszkokrol, már nem lesz igazi férfi a szememben.


Számomra az igazi férfi határozott (nem csak úgy csinál), tudja mit akar, erős (fizikailag, lelkileg), céltudatos, bevállalós.


Viszont akikkel eddig dolgom volt idővel mindig kiderült, hogy valójában nem férfiak annyira.


Úgy érzem így sose fogok tudni megmaradni valaki mellett. Ez viszont nem lesz úgy jó ..

2021. aug. 17. 00:09
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy normális. A férfi is ember, gondolkodj már el. Én nem tudok főzni, akkor nem vagyok nő? Neked mitől férfi egy férfi ? Ezektől? Számomra egy igazi férfi, akinek vannak érzései és nem játssza előttem mindig a macsót. Mivel a férfi is ugyanúgy ember egy komoly kapcsolatban megmutatja a gyengeségeit is. Olyan férfi, aki társként tekint rád nem fogja magát mindig megjátszani előtted. Szerintem ez abszurd.

Mivel azután jössz erre rá, hogy már hosszabb ideje tart a dolog, az azt jelenti, hogy a mindennapi életben tudnak erős határozott férfiként viselkedni, ez teljesen jó. De amúgy nem muszáj pasizni, nyugodtan élj az álomvilágodban vagy majd találsz egy olyan férfit, aki nem vesz téged emberszámba se, na majd ő biztos nem fogja előtted kimutatni a gyengeségeit, mert tenni fog rád magasról.

2021. aug. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen érthető számomra, hogy ez mit takar?! Persze, mindenkinek mást jelent egy nem titulálása - ami alapból hülyeség -, mert emberek vagyunk. Szerintem egy férfi pont akkor lesz erős, amikor megosztja élete legnagyobb "harcait", amikor kitárulkozik a lelkével. Akár egy nő. Teljesen normális, hogy egy férfi sír, vagy érzelgősebb. Ez a kialakított ideál és a fiúkorba nevelés, hogy egy férfi nem sír teljesen abszurd hülyeség. Ha ezeket nem tudod elfogadni, akkor neked nem férfi kell, hanem egy fiú, aki identitásokban bújik meg.
2021. aug. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Számomra pont, hogy onnantól férfi egy férfi, hogy ki meri mutatni az érzéseit. A sírás számomra nem gyengeség, hanem bátorság és őszinteség. Hibái pedig mindenkinek vannak, és én pont ezekbe az apró hibákba szoktam beleszeretni. Ezektől lesznek az emberek egyéniségek.
2021. aug. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%

A ferfiak ha elbuknak is, javareszt ötletelnek es talpraállnak.


Azert a sirast ne keverjuk a picsogassal ossze. Nagyon más a ketto.


Hibák gyengeségek nem mindegy mik. Mert ha egy póktól sikítozik az ugy gáz

2021. aug. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy a normális emberi gyengeségekről beszélsz, ami mindannyiunk része, vagy olyan férfiról, aki munkában macsó, ha hazamegy, akkor meg egy elveszett kisfiú, akinek az anyucija vagy.
2021. aug. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyat kergetsz, ami nem létezik. Mindenki elsősorban ember és utána férfi. Ha szerinted nem férfias érezni, félni, vagy sírni, akkor robotot keresel.
2021. aug. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16%
Gyengeséget mutatsz nő előtt elveszted a tiszteletét és előbb-utóbb kivág, mondjanak itt bármit is.
2021. aug. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!