Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik 1-2 hét ismertség után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 1-2 hét ismertség után összejönnétek valakivel?

Figyelt kérdés

Múlthét hétfő óta ismerek egy srácot (évfolyamtársak vagyunk) és ma megkérdezte,hogy járunk-e. Nem mondtam rá semmit,mert ez nekem gyors. Nem is ismerem úgy igazán és ő se engem. Ez csak egy felszínes kapcsolat lehetne nem? Csak a külsőm fogta meg,hisz nem is ismer szinte,egy hete beszéltünk először. Igaz hétvégén találkoztunk,de ennyi.

Jó fej,helyes,de szerintem ez nem "okés". Mi a véleményetek egy ilyen dologról?



2013. szept. 11. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha rám hallgatsz akkor azt csinálsz amit akarsz. Számomra teljesen kiábrándító ha egy nőért nem kell küzdeni.
2013. szept. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
A másik meg az, hogy majd nehogy itt kezdj el sírni pár hónap múlva ha csak megcsinál, és eldob utána.
2013. szept. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Húzd ám le a válaszaimat nyugodtan, ebből is látszik, hogy milyen buta vagy.
2013. szept. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Páromat facebook-on ismertem meg egy közös ismerős posztjában. Egy hétig leveleztünk, aztán taliztunk (nem randi volt, egy filmet másoltam volna le tőle), de annyira egy hullámhosszon voltunk, hogy már akkor elhívott vacsizni, egy hétre rá meg randira hívott egy koncertre, és akkor már nála is aludtam. És azóta is csak egy hetet aludtunk külön, mert külföldön volt:P Másfél éve tart a dolog:)

Azt akarom ebből kihozni, hogy neked kell érezni, ha te jónak látod, hát hajrá:)

2013. szept. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,ez egy felszínes kapcsolat lenne. Nagyon is,bár ki tudja idővel...
2013. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor megismertem a páromat, rögtön tudtam hogy ebből lesz valami. Smseztünk, beszélgettünk telefonon, 1 hét múlva találkoztunk és összejöttünk. 8 hónapja teljes boldogságban élünk. Ezzel csak azt szerettem volna elmondani, hogy tök mindegy mennyi ideje ismeritek egymást, ha összeilletek és ezt tudjátok is mindketten.
2013. szept. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!