Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez?több lent

Figyelt kérdés
a barátnőm fél tőlem mikor video chatelni akarok vele még az arcát is eltakarta és csak dadogva beszél szinte mindenki mással magabiztos stb volt régen egy eset amikor elég durván beszoltam neki majd le tiltottam a facebookon de az hogy le tiltottam az ő hibája is volt később le vettem a tiltást és kedves voltam vele mikor chatel nincs semmi gond csak akkor mikor video chatel vagy ilyesmi

2021. aug. 17. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
És valahol felzokog egy helyesírási szabályzat.
2021. aug. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális párkapcsolat, ahol egyikőjük fél a másiktól. Gondolkozz el rajta.
2021. aug. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha jól értem ti nem is találkoztok? Ez mióta kapcsolat?
2021. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Zavarban van a videochattol:D
2021. aug. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, kinek szólj be durván, te sötét gyerek...

Az emberek 98%-a leoltana a fenébe, te meg itt álmélkodsz, hogy zavarja a videochat :D

Vannak még barmok, na.

2021. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszóltál neki durván, majd letiltottad és csodálkozol, hogy fél tőled? Te jó ég, hallottál már olyanról, hogy két ember a saját konfliktusát felnőtt módjára próbálja megoldani? Próbálj kicsit lenyugodni mert ez alapján kissé agresszív emberke vagy.
2021. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!