Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel? Miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés
A baratnom kerepesen lakik en pedig a 22. Keruletben szoval a vilag masik fele. Ezert minden alkalommal amikor megyek at kell mennem egesz pesten ami kb 1-1.5 ora szokott lenni. neha van hogy kozbe jon valami amiert nem akkor indulok amit megbeszeltunk(delbe) hanem keso delutan 6-7 fele. Ilyen a mai nap is kozbe jott valami ezert este mennek, ezt megirtam neki erre elkezste hogy el van baszva minden es hogy inkabb megoli magat, flegma fejeket kuldott stb... Csupan azert mert egy halaszthatatlan dolog kozbejott a csaladommal kapcsolatban. Igazabol szerintem ez nem egy nagy katasztrofa foleg ugy hogy en jarok hozza minden alkalommal autoval ami oda vissza kb 3 ora utazas nekem. Szoval szerintem ezen nem kellene ennyire kiakadni. Mit gondoltok errol?
2021. máj. 14. 11:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es nekem ezzel teljesen elrontja a hangulatom a problemazasaval. Foleg ugy hogy ilyenkor meg ott is eloadja a hattyu halalat es jatsza a besertodottet. Meg is mondtam neki hogy vagy normalisan fog velem viselkedni vagy ha nem akkor hazamegyek mert ehez nincs kedvem.
2021. máj. 14. 11:10
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt,hogy itt nincs nagyon mit taglalni azon,hogy milyen a barátnőd.

Inkább megöli magát 😆😆😆

Ez a fajta viselkedés kinyírja a legtöbb kapcsolatot.

A tiédet is ki fogja.

2021. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, az ilyenek úgysem végeznek magukkal.


Egyébként pedig, ez a kapcsolat egy rakás sz**ar kb. Ebből úgysem lesz semmi komoly, te is tudod, úgysem fogtok összeköltözni, nem ő lesz életed párja.


Ezt csak addig tartsd fent míg neked ez nem okoz problémát , habár már most problémás...

2021. máj. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező csak azt lehet érzelmileg zsarolni, aki hagyja. Szedd ki a tökeid a barátnőd retiküljéből és hagyd ott a hisztis idióta pitsát.
2021. máj. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fucking idiot woman. Menekülj, amíg nem késő. :)
2023. jan. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!