Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért alszik állandóan mellettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alszik állandóan mellettem?

Figyelt kérdés
Hetente 2-szer tudunk csak találkozni. De ezt a kis időt is azzal tölti, hogy szex után mellettem elalszik. Azt mondja azért, mert fáradt a munkába. De ahhoz nem fáradt, hogy kora reggel is akár horgászni menjen, vagy a haverokkal csavarogni. Nekem ez rosszul esik, már arra is gondoltam, hogy már rám unt, de azt mondja nem. Vagy azt csinálja hogy szexelünk, és nem sokkal utána már megy is haza. Én meg nem azért akarok vele időt tölteni, hogy csak szexelünk utána meg aludjon.
2021. aug. 17. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Exemmel jársz? Habár neki barátai meg halai sem voltak.

Azért alszik folyton, mert egy lusta, kényelmes ember. Persze van az a munka, ahol tényleg megértem a fáradtságot, de az én exem konkrétan napi 6 óra gyakornoki munka (fénymásolás és társai) után is mondta, hogy mennyire fáradt. Persze a folytonos erőszakoskodáshoz nem volt fáradt.


Biztos jó ez neked, kérdező?

2021. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor dobd ki.
2021. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt megfigyeltem, hogy minden másra van ideje. Szeretnék vele közös programokat csinálni, de vele nem lehet. Elutaztam hozzá, mondtam elmehetnénk valahová enni, nem mindig csak otthon ülni, de nem érdekli.
2021. aug. 17. 12:45
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ennyire érdekled. Ráadásul még házhoz is megy a szex...
2021. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd már vissza amit írtál, hátha leesik neked is, hogy csak ürítésre használ. Persze, hogy azt mondja, hogy nem un, meg szeret. Ha mást mondana nem tennéd szét a lábad.
2021. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem mindig én megyek hozzá, ő is szokott nálunk jönni.
2021. aug. 17. 12:48
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy kinél, hanem, hogy neki van ingyen szex, többet meg nem kell foglalkoznia Veled.
2021. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Dugipajti vagy.
2021. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
Hát én nő vagyok, de ha szex után nem alszom el, akkor nem volt jó.
2021. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

A szex gyakorta levesz annyi energiat hogy az ember beájul tole.


A felporgetve c filmben is van errol szo

2021. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!