Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Párom állandóan flörtöl mellettem.

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet veszekszünk párommal, nem bírom elviselni, hogy állandóan flörtöl. Akár úgy, hogy ott vagyok mellette (nagyon kellemetlen) akár neten (facebook), már elegem van abból hogy mindig feltűnik egy nő. Közben pedig az én örértékelésem, önbizalmam közelít a nullához.


Eddig vártam és vártam, hogy változzon, hogy észrevegye, hogy ezzel a viselkedésével megbánt, de erre hiába várok...félek attól, hogy erre rámegy a kapcsolatunk. Mostanában mindig ideges, feszült és kedvetlen vagyok és csak veszekszem vele a nők miatt.


Ő erre annyit reagál erre, hogy tudnom kellene, hogy engem szeret nem kell neki más. Ez számára, csak egy "játék", egyik nőt se veszi komolyan, de imád flörtölni...nem tehet róla. (És persze a nők is imádják őt)


Mit gontoltok erről? Miért ilyen a párom?


2018. okt. 1. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Tudtad mikor osszejottel vele, mostmar nyeld le.
2018. okt. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ő is önbizalomhiányos, ahogyan te. És/vagy csak túl sok szabadideje van csajozni, nincs lekötve az energiája "értelmes" dolgokra, férfi-munkára!
2018. okt. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Fogalmam sem volt, hogy ő ilyen.
2018. okt. 1. 18:44
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha felsz, hogy ramegy a kapcsolatod ezzel a szardarab emberrel, akkor mar tul keso barmit is tanacsolnunk. Minek tisztelne teged? Beled rug, megalaz, megis ott vagy mellette. Turjed a szerepet amit magadra osztottal.
2018. okt. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

"Eddig vártam és vártam, hogy változzon, hogy észrevegye, hogy ezzel a viselkedésével megbánt, de erre hiába várok". Itt cseszted el. Remélem megtanultad, hogy hiába vársz arra, hogy valaki megerőszakolja a személyiségét és miattad megváltozzon, mert ezt a büdös életben nem fogod elérni.

Vagy vele maradsz és megtanulsz ezzel élni, vagy otthagyod és keresel valaki olyat, aki nem ilyen k-rvapecér típus na meg tisztel téged annyira, hogy ne okozzon fájdalmat. Szerintem elég egyszerű a döntés, de persze vannak, akik szeretik magukat feláldozni egy a "nagy szerelem" oltárán, ha te ide tartozol, akkor egészségedre.

2018. okt. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3%
Paráznaságban van a társad (és mivel gondolom együtt is szoktatok lenni-így te is azzá váltál mellette), és ebben él a hátad mögött. Téged meg a szavaival akar altatni. De a cselekedetei másra mutatnak.
2018. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Mondd meg neki, ha tovább csinálja, szakítasz vele.
2018. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Ö ilyen tipus.

Sosem fog változni,érted sem.

Vagy elfogadod vagy szalitasz.

2018. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*szakitasz
2018. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem lenne kérdés, hogy mit tennék.Azt viszont nem tudom megérteni, hogy neked miért az.Vannak dolgok, mint ez is, amihez a szerelem már nem elég.Nem tudom mi a francért kell még ezen gondolkodni?Ne nézd már le magad Ennyire, vagy élvezed a mazochizmus folyamatát, hogy még most is ebben leledzel kérdező?Már régen kivágtam volna az ajtón ezt a szánalmas faszit.
2018. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!