Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rák nő és szűz férfi kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rák nő és szűz férfi kapcsolata milyen lehet?

Figyelt kérdés
csak értelmes válaszokat várok, semmi olyan hogy hülyeség a horoszkóp, mert én biza bízok az ilyenekben.
2010. aug. 29. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2010. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
google..
2010. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vannak yoaln oldalak amiken ezt megtudod nézni egyszerű google-párhoroszkó..és ott elsz!
2010. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy rossz.
2010. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
akkor úgy kérdezem, ki van hasonló helyzetben kinek és párjának ugyanez a horoszkópja, jo e a kapcsolat?
2010. aug. 29. 22:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy szűz férfi megdug egy nőstény rákot?Elég perverz:d

Csak vigyázni kell nehogy levágja az ollóival a farkát.

2010. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én szűz nő vagyok és a rák férfiakkal nagyon jó volt mindig a kapcsolatom... sztem ez fordítva is működik :)
2010. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Munka és takarékosság tekintetében egyetértenek. A Szűz azonban véget nem érő akadékoskodásával folyton megbántja a Rákot, aki ha ezt megelégeli "visszacsíphet az ollójával", s ez kapcsolatukban komoly nézeteltéréseket okoz. A Rák úgy érzi, hogy a Szűz nem érti meg őt. Mindig hűvös, okos, logikus. Talán nincs is benne érzés? Ennek ellenére újra és újra kibékülnek, mert az élet reális, lényeges dolgaiban jól kiegészítik egymást. Ennek ellenére a romantikus Rák, akit az érzelmei vezérelnek, nehezen tud olyasvalakivel együtt élni, akit a józan ész és az értelem irányít.
2010. aug. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a horoszkópban!Nem a jegyetek a lényeg,hanem a személyiségetek!!!
2010. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 omfglolr ***** válasza:
nemjárnék rákos növel
2010. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!