Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztaltabb lányok titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb lányok titeket zavar, ha egy szűz kezdő férfi közelít felétek, és lehet még abból valami?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem még szűz a barátom és még nem voltunk együtt, d emár várom és nicns benne semmi. örülj neki, h te taníthatod őt meg mindenre. :)
2010. nov. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy lány vagyok.:D Csak úgy megkérdeztem.
2010. nov. 4. 14:46
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
Megmondom őszintén én nem kezdek szűz pasikkal. Mármint nem forgok olyan körökben ahol olyan korúak vannak, akik még szüzek lehetnek. Kövezzetek meg, de nekem vannak elvárásaim az ágyban és azt egy szűz nem biztos, hogy tudná hozni. Ezvan. Voltam együtt tizenévessel is mikor én is az voltam, de tönkrement a kapcsolatunk pont ezért, mert hiába kértem dolgokra még csomó minden nem ment neki. Lehet h csak ő volt béna nem tudom. :D
2010. nov. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De aljas nő személy vagy, de utálom az ilyeneket.
2010. nov. 4. 17:39
 5/9 anonim válasza:
Én szeretném ha szűzpasim lenne:)
2010. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16:35-ös... lehet, h nagyok az elvárásaid..
2010. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs ráírva. Ha elmonja elmondja, ha nem, nem. Senki sem születik úgy, hogy mindent tud, mindenből überf*sza. Engem speciel nem zavarna.
2010. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez most kicsit off lesz: angolérettségin 18 évesen azt mondtam, hogy nem járok szórakozni, mert nem tudom emberek között elengedni magam.

Majd 20 évesen, legelső szórakozóhelyi bulimon hajnalig elvoltam.

Remélem ebből mindenki le tudja szűrni.

2010. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kedves aki azt irtad hogy neked igényeid vannak. és szerinted ha mindenki igy állna hozzá, hogy esélyt se ad annak akinek még nem jött össze, mert mondjuk ilyenekbe akadt bele mint te, akkor honnan lesznek tapsztalt pasik? vagy hogy mások "kinevelik" és akkor te majd lecsapsz rájuk tönkreteszed a kapcsolatukat (mert valljuk be sok hülye nő ezt csinálja, és ilyen hozzáállással kinézem belőled) ?? hát tudod, bár ne találnál ilyen pasit...
2010. nov. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!