Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kiviteleznétek ezt?

Figyelt kérdés
A párom a nővel akivel csak baráti kapcsolatot ápolt nagyon túl lépett egy határt. Akár éjszaka is beszélgettek és érdekes módon utána a telefon mindig eltűnt. Amikor rákérdeztem, hogy miért teszi el a telefont azt mondta, hogy azért, mert tudja, hogy engem zavar. Végül megígérte a párom, hogy befejezik a beszélgetést, mondtam, hogy nem kell, csak normális és egészséges baráti kapcsolatot ápoljanak. Azt mondta, hogy inkább megszakítja vele. Végül kiderült, hogy megbeszélték, hogy mikor írjanak amikor én nem látom, összejátszottak. Azóta tényleg megszakították a kapcsolatot, csak néha személyesen beszélgetnek, de belebolondulok annyira kíváncsi vagyok mit beszélgettek, amiben a párom szerint nem volt semmi. Bárkinek meséltem a sztorit mindenki azt mondta, hogy ez így nem volt normális amit ők csináltak. Annyira nem, hogy egyszer rá is kérdeztem volt-e köztük valami. A válasz őszintének tűnt. A telefont mindig viszi mindenhova és alváskor is mellette van. Már arra is felkel, ha átfordulok a másik oldalamra. Elkérni nem szeretném, mert tudom, hogy csak azokat a részeket mutatná meg az ő kezéből ami neki tetszik. Muszáj megnéznem, hogy megnyugodjak
2021. aug. 23. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy, szakítanék. Ez egy őszintétlen kapcsolat bizalom nélkül. Ha nem lenne takargatnivalója a kezedbe adná a telefont. De mivel sumákol, ezért nem is mutatja meg.
2021. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%

Hány éves vagy? Mert ez úgy 16-18 évesen elmegy...

Emellett kíváncsi lennék a másik fél nézőpontjára is...


Férjem is beszélget más nő nemű egyedekkel, sz.rni is viszi magával a telefont is, mégsem jutott 1x sem eszembe, hogy megcsalna...

Ezt hívjak bizalomnak, ami nélkül egy kapcsolat semmit nem ér...


Ez az utolsó mondat meg úgy gáz ahogy van...

2021. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
73%

#2, ezt kb havi rendszerességgel olvassuk itt mind, kb féléve...


Márhogy a Kérdező tollából.

2021. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3, Ebben a témában ez az első kérdésem. Fél éve? Fél évig biztos nem bírnám ezt a bizonytalanságot. Szomorú, hogy más is járt pontosan így, mint én cs úgy látszik, hogy jóval hosszabb ideje tűri
2021. aug. 23. 12:38
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Az, hogy éjjel!!!!!! többi olvasónak nem tudom megy e a szövegértés más néven éjszaka, amikor jóérzésű emberek alszanak nem takargatva írnak ellenkező nemű emberrel.:D

Kommunikáció. Elmondod, hogy mit gondolsz erről aztán kész. Nem kell behúzott farokkal várni a csodára.

2021. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván olyan dolgokról irogatnak, ami zavarna téged, ezt meg is mondta. Ez egyáltalán nem egészséges, amikor már így kell titkolózni egy kapcsolatban, ha lenne lehetőségem tuti belenèznèk, habár így is lehet sejteni hogy ez nem csak barátság. Nekem ez èrzelmi megcsalás, hiába nem èrt(?) Hozzá fizikailag.
2021. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Na jó ez megint egy buta gondolat. Nekem is van egy barátnőm akivel képes vagyok bármiről órákat eldumálni. Te nem szoktál a haverjaiddal olyan témákról beszélni ,amit nem kötnél a barátnőd orrára? Férjem csak nevet mikor látja ,hogy ,,sunnyogok"..ilyenkor azt mondja :Nők! Majd magunkra hagy . A tiétek nem egy őszinte kapcsolat ha ilyenen problémázol. Ha nincs bizalom,szakítsatok
2021. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
6 vagyok. Bocsi összekevertem a felállásokat. Valamiért azt hittem te vagy a pasi
2021. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"csak normális és egészséges baráti kapcsolatot ápoljanak"


Persze, ja. Nekem ez így nem férne bele. Éjjeli írogatás, dugdosás, hazudozás... TÉged konkrétan baleknak néznk.


Normális baráti kapcsolat nekem azt jelenti, hogy baráti társaságban elbeszélgettek, a másik párjával 4-esben közös programokat szerveztek.

2021. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Akármikor beszélgetett az én párom más nővel, egyrészt sosem takargatta, másrészt amikor rákérdeztem ki az, miről beszélgetnek, a kezembe adta a telefont. A te párod ezzel szemben sajnos sumákol és titkolózik.
2021. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!