Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van hogy egyszer olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy egyszer olyan mintha szeretne, máskor meg nem?

Figyelt kérdés

Mikor belém köt, akkor nagyon tud írni, ha béke meg van olyan, mintha szarna rám. Sok mindenben összevesztem vele már. Előjátékoztunk, és megkér, hogy elégítsem ki, de ő már ugyanerre nem hajlandó. Azt mondja majd legközelebb, mikor találkozunk. Eddig mindig itt aludt nálunk, de most már nem hagyom, mert úgy érzem, semmit nem kapok. Már hol jön, hol nem jön hozzám. Még a 20-ikát se velem töltötte.

Mutatja nekem hogy miket beszéltek az exeivel, arra is megkért hogy keressek rájuk. Előttem nézi más szexi nők történeteit is. Egyszer néztünk egy szexisebb nőről egy képet, mondta hogy hol van nekem ilyen fenekem, de azért ő így is szeret engem.

Ha látszólag béke van köztünk, akkor meg nem érdeklődik, nem annyira keres engem. Mikor veszekedik velem, meg folyton ontja magából az üzeneteket.

Heti egyszer-kétszer találkozunk, de még ilyenkor sem mondja azt sosem hogy hiányzok neki, sőt ha el is tolódik a találkozó, azt mondja, hogy majd annál jobb lesz, minél többet várunk egymásra.

Szerinte én nagyon csúnyán viselkedek vele, és ez nem tetszik neki. Meg én nem vagyok képes felemelni a seggemet, és elmenni egy olyan munkahelyre, ami jobban fizet, mint a mostani. Még az anyja is mondta nekem, hogy elmehetnék egy jobb munkahelyre dolgozni, ahol többet keresek, mert így mégis hogy akarok a fiával közös jövőt.

Azt mondja a jövőben meglátja, hogy viselkedek vele, aztán ettől teszi függővé az eljegyzést.

Mikor már annyira elegem volt a pocskondiázásából felvetettem neki a szakítás lehetőségét. Ilyenkor azt mondta, hogy jogos volt, hogy belém kötött, mert semmire nem vagyok képes. Volt már úgy azt mondta fáj a szíve, vagy hogy azt szeretném-e ha felakasztaná magát, persze ezt nem tenné meg, csak úgy mondta.

Mikor nálam van, öntörvényűleg használ minden dolgot. Ha nem válaszolok neki egyből, akkor biztos pasizok, de ha ő nem veszi a telefont nekem, akkor neki milyen fontos dolga volt már. Amúgy a telefont meg sose veszi fel nekem, nem is tudom, hogy lehetne így rá számítani ha bajban lennék.



2021. aug. 24. 13:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Szakíts. És minél előbb.
2021. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret, csak kihasznál. Tényleg ilyen kapcsolatban akarsz élni? A végén még neked kell eltartanod anyuci pici fiát, miközben folyton megaláz és megcsal majd. Menekülj tőle. Ennél százszor jobb pasit is kifoghatsz magadnak.
2021. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Meg amit még kifelejtetem és furcsállok benne, az az, hogy azt mondja milyen jó lenne ha lenne egy gyerekünk.
2021. aug. 24. 13:39
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Már csak egy gyerek hiányozna nektek, az is örökkön örökké rád maradna.
2021. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én nem akarok tőle gyereket, de ő azt mondta azt se bánná ha becsúszna, mert ő nagyon örülne neki.
2021. aug. 24. 13:41
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Naná, mert akkor nem akarnál lelépni tőle.
2021. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mire vársz? Azonnal hagyd ott, még mielőtt becsúszik a gyerek.
2021. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sürgősen szakíts. Semmit n tesz érted, nem is fog. Csak jó neki, hogy van valaki, akit lehet ugráltatni. Nem mellesleg iszonyatosan megalázóan beszél veled.


Mire vársz??

2021. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 86. kiírásod kb.! Mi nem világos abban, hogy bántalmazó kapcsolatban vagy? Hány száz embernek kell leírnia, hogy szakíts, mert ez nem normális?
2021. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen sok mindent meg lehet csinálni egy emberrel, ha ráérzünk, hogy miként lehet az orránál fogva vezetni...
2021. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!