Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a helyemben? Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

Mikor belém köt, akkor nagyon tud írni, ha béke meg van olyan, mintha szarna rám. Sok mindenben összevesztem vele már. Előjátékoztunk, és megkér, hogy elégítsem ki, de ő már ugyanerre nem hajlandó. Azt mondja majd legközelebb, mikor találkozunk. Eddig mindig itt aludt nálunk, de most már nem hagyom, mert úgy érzem, semmit nem kapok. Már hol jön, hol nem jön hozzám. Még a 20-ikát se velem töltötte.


Mutatja nekem hogy miket beszéltek az exeivel, arra is megkért hogy keressek rájuk. Előttem nézi más szexi nők történeteit is. Egyszer néztünk egy szexisebb nőről egy képet, mondta hogy hol van nekem ilyen fenekem, de azért ő így is szeret engem.


Ha látszólag béke van köztünk, akkor meg nem érdeklődik, nem annyira keres engem. Mikor veszekedik velem, meg folyton ontja magából az üzeneteket.


Heti egyszer-kétszer találkozunk, de még ilyenkor sem mondja azt sosem hogy hiányzok neki, sőt ha el is tolódik a találkozó, azt mondja, hogy majd annál jobb lesz, minél többet várunk egymásra.


Szerinte én nagyon csúnyán viselkedek vele, és ez nem tetszik neki. Meg én nem vagyok képes felemelni a seggemet, és elmenni egy olyan munkahelyre, ami jobban fizet, mint a mostani. Még az anyja is mondta nekem, hogy elmehetnék egy jobb munkahelyre dolgozni, ahol többet keresek, mert így mégis hogy akarok a fiával közös jövőt.


Azt mondja a jövőben meglátja, hogy viselkedek vele, aztán ettől teszi függővé az eljegyzést.


Mikor már annyira elegem volt a pocskondiázásából felvetettem neki a szakítás lehetőségét. Ilyenkor azt mondta, hogy jogos volt, hogy belém kötött, mert semmire nem vagyok képes. Volt már úgy azt mondta fáj a szíve, vagy hogy azt szeretném-e ha felakasztaná magát, persze ezt nem tenné meg, csak úgy mondta.


Mikor nálam van, öntörvényűleg használ minden dolgot. Ha nem válaszolok neki egyből, akkor biztos pasizok, de ha ő nem veszi a telefont nekem, akkor neki milyen fontos dolga volt már. Amúgy a telefont meg sose veszi fel nekem, nem is tudom, hogy lehetne így rá számítani ha bajban lennék.


2021. aug. 25. 13:35
 1/9 anonim válasza:
100%
Szakítanátok a helyemben? - igen, határozottan, most azonnal
2021. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja. A miértek nem fontosak, tök mindegy.
2021. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom hogy annyira érdekled mint egy használt gumikotont.

Jó vagy arra hogy valaki kielégítse, semmi másra.

A helyedben soha többé még csak szóra sem méltatnám.

2021. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem rendes srácnak tűnik mindabból, amit leírtál, olyan igazi férjtípus. Sok boldogságot!
2021. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fiú nem szeret téged csak kihasznál,és uralkodni akar rajtad.Arra kellesz neki,hogy kielégitsd,elég megalázó helyzet.Azokkal lehet ezt megtenni,aki ezt eltűri,azért hogy legyen valakije.Szakits vele,találsz jobbat!
2021. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez már volt , csak kicsit át van fogalmazva a kérdés.
2021. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a válasz igen
2021. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szakítanátok a helyemben?"


Már régen szakítottam volna.


"Miért viselkedik így velem?"


Szerintem azért, mert csak hasznos vagy neki, ha szexelni akar, de nem vagy a szemében értékes, és nem szeret téged.


De az igazán fontos kérdés, amire egy őszinte választ kéne keresned magadban, az nem az, hogy ő miért viselkedik így veled, hanem az, hogy mindezt miért lehet megtenni veled, és miért vagy vele mindezek ellenére.

2021. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!