Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyiket választanátok, ha...

Melyiket választanátok, ha szakítanátok a pártokkal és egy munkahelyen dolgoznátok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy munkahelyen nem kezdünk ki senkivel, ezt kérlek ne írjátok. Én életem szerelmének gondoltam, de hazudott, átvert. Van párja, de ezt nem mondta el, akkor derült ki mikor már késő volt. Nehéz vele együtt dolgoznom így, mert én szeretem őt ennek ellenére is nagyon.. De nagyon rossz így minden nap látnom. Ti munkahelyet váltanátok, vagy szolnátok neki, hogy ő menjen el, ha már eleve ő nem volt korrekt? Meg tudnám tenni, hisz ha nem megy el, elmondok mindent a párjának. A munkahelyemet nem szívesen hagynám ott. Persze tudom hogy nem lenne ez korrekt dolog, nem is fogom megtenni, csak kíváncsi lennék más megtenné-e ebben a helyzetben?
2021. jún. 12. 16:46
A kérdező szavazást indított:
Én mondanék fel
Szólnék neki, hogy menjen el ő
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Képzelem a helyzetet:

- Béla, tudom hogy már 20 éve itt dolgozol, de kötsög voltál velem, mondj fel te!

- Oké.

2021. jún. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba. Ő ilyen, tovább kell lépned rajta. Azért, mert nem lehetett a tied, az nem jelenti azt, hogy akkor most tönkre is kell tenni az életét. Ennyi, nem volt korrekt, de ő is, meg te is éljétek tovább az életeteket. Ha meg annyira zavar ez, akkor menj el a munkahelyről.
2021. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

Én már jártam hasonlóan, viszont nem értem be annyival, hogy csak leléptem,elmondtam mindent róla hogy szop,szexel, kínos dolgokat is,és a végén ő mondott fel.vagyis ő is...


29f

2021. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy milyen történetet szőnek köré én nem szotkam kímélni azokat akikkel megbeszéljük, hogy kizárólagosak vagyunk(mással nem járunk) aztán több hónap együttlét után mondják el, hogy van egy másik több éves kapcsolatuk.
2021. jún. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szeretsz ott dolgozni akkor ne mondj fel ez miatt,egy jó munkahelyet meg kell becsülni,lehetsz még akàrkibe szerelmes.Egy idő után lehet hogy nevetve fogsz legyinteni az egészre,most lehet egy világ tört össze benned de az idő begyógyítja a sebeket ahogy mondani szokták.

Ha választani kéne én a másodikat választanám persze nem úgy hogy mondod neki hogy menjen el és ő felmond.Miért tennél neki szívességet ha tudatosan átvert és játszott veled?Én azt mondom megérdemli hogy tönkremenjen a kapcsolata,lehet hogy râjön milyen rossz érzés és nem csinàlja meg mégegyszer egy másik balekkal.Persze a valódi párja velejáró veszteség de szerintem neki is joga van tudni az igazságot,hogy megcsalta a párja még ha ez fájni is fog neki.Előbb-utóbb űgy is kiderülne,nem élhet örökké hazugságban.

2021. jún. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!