Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok ezután vele folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ezután vele folytatni?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen elkezdtünk járni az egyik kollégámmal, amit titokban akartunk tartani, míg meglátjuk hosszabb távon is működik-e. Megbeszéltük, hogy nem mondjuk a munkahelyen senkinek. Ő viszont elmondta egy munkatársunknak, aki szétkürtölte. Nagyon bánt, mert direkt kértem, hogy az illetőnek nehogy elmondja és ő végig azt hazudta, hogy nem is mondta el. Csak akkor vallotta be, hogy igen, mikor kiborult a bili. Haragszom rá, hogy semmibe vette a kérésem és hazudott.

Megbocsátanátok egy ilyet?


2021. aug. 26. 19:12
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
10: Őszintén? Tényleg nem tudom, akarom-e folytatni. Ha egyszer hazudott, megteszi máskor is.
2021. aug. 26. 19:28
 12/23 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem kicsit túlreagálod. Eleve munkahelyen párkapcsolatot nem lehet titokban tartani (tapasztalat)

Más részt mit értesz "megbeszéltük" alatt? A srác is belement vagy csak te akartad, hogy tartsátok titokban?

2021. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
12: Ő is belement, közös döntés volt.
2021. aug. 26. 19:56
 14/23 anonim ***** válasza:
26%

12-es vagyok.


Értem. Ettől függetlenül én folytatnám vele. Tudom hazudott, de ez szerintem nem akkora gond. Nem tudom milyen viszonyban van azzal a másik kollégával, lehet jóban vannak, sőt ha elmondta biztos, és lehet neki sem akart hazudni. Mert azzal, hogy titkolni akartad, akartátok ti is hazudtatok volna mindenkinek.

2021. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
65%

Értem, hogy rosszul esik, hogy megbeszéltek valamit,mégis másképp cselekszik, ugyanakkor arra is gondolhatsz, hogy nyíltan felvállal mindenki előtt és nem csak egy futó kaland vagy.


Helyedben attól függően döntenék, milyen jó a kapcsolat. Ha cikinek érzed őt felvállalni, akkor szakíts.

2021. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
14,15: Köszönöm a válaszokat!
2021. aug. 26. 20:03
 17/23 anonim ***** válasza:
48%
Szakítanék, nem kezdek hazudozókkal. 25/L
2021. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
42%
Leszarnám, nem vagyok már ovis hogy kiakadjak ilyeneken. N
2021. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
55%
Azért őrület, nekünk nőknek tényleg semmi sem jó. Ha nem vállal fel a partnerünk, azért duzzogunk, ha meg felvállal, azért cirkuszolunk.
2021. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem rossz szándék vezérelte.
2021. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!