Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok ezután vele folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ezután vele folytatni?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen elkezdtünk járni az egyik kollégámmal, amit titokban akartunk tartani, míg meglátjuk hosszabb távon is működik-e. Megbeszéltük, hogy nem mondjuk a munkahelyen senkinek. Ő viszont elmondta egy munkatársunknak, aki szétkürtölte. Nagyon bánt, mert direkt kértem, hogy az illetőnek nehogy elmondja és ő végig azt hazudta, hogy nem is mondta el. Csak akkor vallotta be, hogy igen, mikor kiborult a bili. Haragszom rá, hogy semmibe vette a kérésem és hazudott.

Megbocsátanátok egy ilyet?


2021. aug. 26. 19:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, ha velem történt volna ez nem folytatnám. Nem azért, mert elmondta, kicsit mérges lennék de végülis ebben benne van az is, hogy felvállal, lenyugszom és tovább lépek ezen. A problémám ott lenne, hogy mikor kérdeztem, akkor hazudott, és ez nem biztos hogy jó. Ha azt gondolja a párom, hogy egy ilyen dolgot jobb letagadni, mint őszintén bevallani, és esetleg bocsánatot kérni, ezt nem tudnám elnézni.
2021. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
62%
"Amíg meglátjuk, hogy hosszú távon működik-e".Lehet, hogy ő már meglátta 🤷Én nem csinálnék ebből akkora ügyet, főleg akkor nem, ha nem beszéltük meg konkrétan, hogy mikor vállaljuk fel. Pl.x hónap/összeköltözés vagy, amikor már nagyszülők leszünk 😉
2021. aug. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy szakítóok. Még az elején vagytok a kapcsolatban és egy neked fontos dolgot már ignorált, annak ellenére, hogy megígérte, hogy nem teszi.
2021. aug. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!