Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eddig nagyon korlátozó kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig nagyon korlátozó kapcsolatokban volt részem a mostanit nem ilyennek szeretném, hogy változtassak?

Figyelt kérdés

Minden eddigi férfi az életembe, mindig mindent tudni szeretett volna rólam. De mivel én mindennel elszámoltam nekik, így ők is nekem, nem utólag, hanem mindig előre tudtam, hogy mikor, hova, kivel mennek mit csinálnak.


De megmondom őszintén, ha egy férfi mar nem így csinálja akkor gyanakodni, bizonytalankodni kezdek.

Inkább csak egy kis pofont várok tőletek, hogy igen, normális, ha valaki csak utólag mondja el mivel telt a napja.


2021. aug. 27. 00:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"(Ha tudna kozbe nekem ez milyen nehezemre esett..)"


A végeredményre gondolj, ha eszedbe jutna faggatni.

Ugyanis ő azt érezte, hogy nem "besázmoltatni" akarod,

hanem kőrá vagy kíváncsi. Arra, amit magától mond el,

amiről magától beszél, mert arról beszél, ami neki fontos.

És ami neki fontos, az jellemzi az ő egyéniségét.


Ezt szépen le tudja vezetni magától az ember.

Tehát, ha sokat akarsz tudni a kedvesedről, ne faggasd.

Mert ami a legfontosabb, veled fogja megosztani és nem mással.

:)

2021. aug. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

"De aki a másikat korlátozza, az saját magát is korlátok közé szorítja,


hiszen amikor nincsenek együtt, folyton azon jár az esze, hogy a másik kivel hol van, kivel mit beszél, hogy "nincs velem, miből maradok ki"... stb."



Tökéletesen átlátod, éppen ezt teszem magammal. Tudom, hogy a másikat őrületbe kergetném, ha tudná mi zajlik bennem, de magamat is mérgezem.

2021. aug. 27. 00:38
 13/15 anonim ***** válasza:

Na, hát mivel már tudatában vagy, egy lépés a megoldás. :)

Azt az időt, amit nem együtt töltötök, a magad ügyeivel töltsd,

építkezz, töltsd a családoddal, barátokkal.


Mosolyogj azon az "éneden", aki gyermeteg módon akar csüngeni

a másik nyakán, és mindenben kutakodni akar.


Amúgy kb. erről is szól Bartók Béla Kékszakállú herceg vára (meg még sok minden másról is).


Amit nem akarsz magadnak, azt a másikkal se tedd. Meg lehet ezt szépen tanulni. :)

2021. aug. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs azzal baj, ha utólag mondja el, de azzal sem ha előre említi. Én pl. minden kapcsolatomban ha tudtam, hogy pl. szombat délután valami programom lesz, akkor előtte szóltam, hogy programom van ekkor, úgyhogy nem leszek elérhető, de hazaérek és jelentkezem. Azt nem szeretem ha a másik hosszú órákra (mondjuk egy fél napot már ide veszek) eltűnik egy szó nélkül, nem szoktam ezzel zargatni, de ha több alkalommal előfordul akkor szólok, hogy légyszi annyit mondj, hogy most eltűnök kicsit, nem kell semmi más csak ennyi, hogy tudjam emiatt nem tudom esetleg elérni.
2021. aug. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, en abban hiszek hogy mindenki azt csinal amit akar bizonyos keretek kozt. Pld Az hogy delutan 1-3 kozt mit csinal az illeto abszalut nem a te dolgod, ha elmondja magatol akkor jo, ha nem akkor ugyis jo... Ez hogy mindig mindenrol be kell szamolni beteges
2021. aug. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!