Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "ciccazak" es kellessem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "ciccazak" es kellessem magamat a pasimnak?

Figyelt kérdés
Ma volt egy kisebb veszekedesunk amiatt, mert lattam, h nezi az exe facet. A veszekedes vegen kibokte, h neki hianyzik az, h egy no cicazzon vele kellesse magat. Hogy kellene ezt csinalnom? Tippek kellenenek. Koszi!

#Kelletes #Cicazas
2021. aug. 27. 00:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
88%

A 10-es válaszról beszélek.


Mert ha valamit nem magamtól csinálok, a személyiségemből fakadva, hanem a másikért, az performansz. Mert ha én nem olyan vagyok, akkor az egy felvett szerep, nem őszinte.

2021. okt. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
85%
19. Azért mert ultra gáz. Semmit nem kell megtenni amit nem akarsz. Csak azért hogy a másiknak jó legyen eléggé alantas, főleg hogy itt kezdődik a szolgasors, meg az alá-fölé rendelő viszony. Húszévesen ezt úgy sem fogod megérteni, én azt javaslom, tegyél a kedvébe az összes "szerelmednek". Tudtad hogy a nagy szerelmekből csak nagyon ritkán lesz holtodiglan-holtomiglan házasság? Akkor gondolj bele hogy hova fog tűnni a nagy odaadás...
2021. okt. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem meg te nem fogod megérteni, hogy nem kéne mindenhová kivetíteni a fusztrációd és a csalódásaid. Itt kezdődik a szolga sors? Jó hogy nem ott, amikor kér egy pohár vizet és te viszel neki. Szánalmas mennyi ember okoskodik itt vagy egyedül, vagy elsz**t kapcsolatok után. Felnőtt embert egy párkapcsolatban, nem sért hogy kedvére tesz a másiknak. Nem az a szolga aki ebből nem csinál büszkeség kérdést, az a gyenge önbizalom hiányos jellem aki emiatt bántva érzi magát. Minden a kölcsönösségen múlik, de itt olyanokat is bele látszik a kérdésben ami nincs is oda írva, csak oda látjátok frusztrációtokban. Nincs az a kapcsolat, ahol ne kéne kompromisszumokat kötni.
2021. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
90%

Ha olyan embert keresel, aki illik hozzád, sokkal kevesebbet kell.


Ismerem magam, ha nekem kéne lakáson kívül "dugni", nagyon rosszul érezném magam. És emiatt a páromat okolnám, hisz miatta tettem olyat, amit nem akarok, miatta érzem rosszul magam. Egyenes út az elhidegüléshez.


A kompromisszum nem azt jelenti, hogy mindent meg kell csinálni kérdés nélkül. Nem úgy kell párt választani, hogy valaki megtetszik külsőre, a belseje meg le van szarva, majd megmondom neki, mit csináljon.

2021. okt. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
10%
De hol írta a kérdező, hogy a barátja azt akarja, hogy a lakáson kívül dugjon? Te szerintem egy alternatív beszélgetést folytatsz
2021. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
11%
A kérdező meg had válassza ki maga mi az amiben kompromisszumot akar kötni és mi az amiben nem. Nem ez volt a kérdése tárgya.
2021. okt. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Írtam, hogy a 10-es válaszban felhozott példát vittem tovább.
2021. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
71%

23. Itt arról van szó, hogy van egy f-s-zkalap csávó, aki elvárja hogy elégítse ki a kérdező mindennemű szexuális fantáziáját. Igen, a cicázás is az. Ha egy nő nem cicás, akkor mi a bánaté akarja ezt megkövetelni? Egy ilyen nyomorék egy jó nagy tökönrúgást érdemel, nem nőt. Menjen haza, aztán anyucikájával főzessen egy nagy habos kakaót! Csicskáztassa az anyját, aki elfelejtette megnevelni, de gondolom a playstationöző pistike kevésbé zavarta.


Ez nem elcseszett életről szól, hanem arról, hogy így b*ssz*k el a nők a sorsukat, bár van aki megköszöni hogy naponta a gyomráig tolják le a f-sz-t, majd ezek után még ő érzi magát bűnösnek. Tudod, először cicázz már, aztán reggelente sz*pj le, de napközben tedd rendbe a lakást. Este várj szexi ruhákban, CICÁZZ velem, teljesítsd a perverz vágyaim! Majd ez lesz az alap, de a fiúcska megunja majd keres egy másik önbizalomhiányos nőt, aztán megcsalja a szolgasorsba taszított nőjét, aki itt kér segítséget! Persze azt, hogy mit tehetne még többet...


Amiről a kérdező ír, az csak a kezdete ennek a gyönyörű útnak!

2021. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Kérdező, nem macskába kell átmenni, sem kutyába lemenni. Egyszerűen csak ráadni erre a jóemberre a kabátot, aztán integetni neki, hogy helló!..
2022. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Én a kérdésre válaszolok!

Takarítást, főzést, porszívózast látványosan. Lenge ruha. Cici kilóg behajolásnál, az mondjuk tuti nem hátrány. No bugyi, no melltartó. Aztán ha még sexi ruci is van otthon, az pláne figyelemfelkeltő. Főleg ha jól áll.

Ezekkel lehet nem mondtam újat, cssk elmondtam engem mi indít be ha fel akarják hivni a figyelmem.

Ha olyan a kapcsolat, akkor ezeket ne neki, hanem olyannak aki megérdemli :)

30f

2022. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!