Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "ciccazak" es kellessem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "ciccazak" es kellessem magamat a pasimnak?

Figyelt kérdés
Ma volt egy kisebb veszekedesunk amiatt, mert lattam, h nezi az exe facet. A veszekedes vegen kibokte, h neki hianyzik az, h egy no cicazzon vele kellesse magat. Hogy kellene ezt csinalnom? Tippek kellenenek. Koszi!

#Kelletes #Cicazas
2021. aug. 27. 00:39
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
57%
30. Egy friss kapcsolatban max ha bevállalós a nő, meg ha tizen vagy huszonévesek. Egyébként felejtős.
2022. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
a jó szexuális életbe energiát kell fekteti mind férfi, mind női részről, és úgy látom, ez itt egyeseket nagyon frusztrál
2022. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi a frusztráló? Amikor te vagy az aktív, majd a passzív fél ignorál. Szerinted az olyanok akik nem szeretik a szexet, azok időt és energiát fordítanak rá? Ugyan már! Sajnos kijelenthető, főleg a hosszú kapcsolatoknál, házasságok ál, hogy az egyik fél szenved a szexhiány miatt. Ilyenkor a munkába, hobbiba, rosszabb esetben a szeretőzésbe menekül. Egy része meg beletörődik.


Beismerni nem fogják, az ciki lenne meg fájó. Én csak a fejem kapkodom hogy mennyi válás van körülöttem, meg mennyi megkeseredett ember, a közös bennük a szexmentes párkapcsolat. Az ilyen kényszerszex havi 1x fedi a szexmentes életet

2022. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!