Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzi úgy, hogy "kihisztizt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzi úgy, hogy "kihisztiztem" a törődést?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy pasival, akivel az online kommunikáció eddig nagyon nehézkes volt. A találkozásainkkor teljesen elvarázsolt, viszont volt, hogy napokig nem keresett vagy csak pár szavas válaszai voltak. Elmondtam neki, hogy nekem ez nagyon rosszul esik, olyan mintha nem is érdekelném. Akkor azt mondta, hogy neki nem megy az online kommunikáció, csak élőben szeret beszélgetni. Megértettem, de mivel mostanában mindketten elfoglaltak vagyunk, hol egyikünk nyaralt, hol másikunk, így nem tudtunk olyan gyakran találkozni. Én pedig meguntam, hogy ennyire nem megy. Ha keresett, akkor már tőlem kapott egy szavas válaszokat, kicsit el is engedtem magamban ezt az ismerkedést. Aztán azóta nagyon gyakran hív vagy ír messengeren. Kifejezetten sokszor érzelmesek az üzenetei, ha félreérthetőt ír, akkor pedig egyből kijavítja magát, hogy véletlenül se higyjem azt, hogy nem érdeklem. Hogy őszinte legyek nagyon jól esik, hogy végre érzem azt, hogy nem szűntem meg számára létezni, viszont mintha kicsit kétségbeesett lenne. Nem akarom, hogy azt higyje kihisztiztem. Egyszer mondtam neki, miután nem volt változás én pedig úgy voltam vele, hogy nem muszáj ezt erőltetni, ha nem megy. Azt se akarom, hogy azt higyje, hogy játszmázom, mert komolyan szó se volt erről.

2021. aug. 27. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Mindkettetőtökben van egy kis félelem , nehogy megszakadjon a beszélgetés.


A srác pedig próbált változtatni ami pozitívum.

2021. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Görcsös vagy.

Azzal meg sokmindent meg lehet ölni.


Miert nem hagyod a dolgokat maguktol bontakozni

2021. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván úgy érzi és jogosan.
2021. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Miért ne hinné azt, hogy kihisztizted, amikor valóban kihisztizted? Szartál az ő igényeire, örülj neki, hogy még ezek után is érdekled.. Nem ezt akartad? Akkor meg mi a fene bajod van már megint? Ha most ezen is nekiállsz hisztizni meg nyomni a passzív-agresszív baromságaidat akkor egy életre elijeszted, szóval inkább a változatosság kedvéért nézz magadba.
2021. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszik, mert te ezt kérted tőle egyrészt, másrészt, ha nem lennél neki fontos, nyilván nem tenné. Szóval ez pozitívum mindenképpen.
2021. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Túl bonyolult vagy.

Ha van sapka rajta,miert van?

Ha nincs sapka rajta,vajon miért?

Lazulj egy kicsit,nem kell mindent megmagyarázni feltetelezések feltételezéseivel.

2021. aug. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Ismerkedési fázisban épp az a lényeg, hogy összecsiszolódjanak a felek, figyeljék egymás igényeit, jelzéseit és szülessenek olyan megoldások, ami mindkét félnek jó.
2021. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól esett csak kétségbe, hogy most oda kéne tennie magát, mert az eddigi alig beszélünk, de így is van csaj dolog nem működik tovább. Majd bele fog unni, az ilyen nem változik.

Amúgy hány évesek vagytok? Nem neten kéne szarakodni. Másnak is van élete, de ha ismerkedni akar, áldozni kell időt, nem cseten szarakodni. Meg lehet telefonálni is, ha annyira nem megoldható. De online nem lehet kapcsolatot építeni. A játszma meg úgyse ér szart sem.

2021. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!