Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak egy igaz szerelem létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy igaz szerelem létezik az életben? Mit lehet tenni, ha annak a kapcsolatnak vége?

Figyelt kérdés
Lassan másfél éve szakitottunk azzal a lánnyal, akit az első szerelmemnek mondanék. Alig egy évet voltunk együtt, és különösebben sok minden nem is történt ez alatt az idő alatt. Előtte is volt pár barátnőm, azóta is volt már négy, de sose éreztem azt, amit Vele. Elmenekültem mindentől, ami rá emlékeztet, és mégis minden este csak rá tudok gondolni. Olyan is volt nem egyszer, hogy mással aludtam, mással szeretkeztem, és csak ő járt a fejemben. Hogyan tudom elfelejteni végre?
2013. aug. 9. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
nem csak egy létezik
2013. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem, lehet még
2013. aug. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kettő létezik.
2013. aug. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Érdekes!

Nekem az első 2,5 évig voltam belé szerelmes. Nagyon nehéz volt elfelejteni. De sikerült :D

2013. aug. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
más is jár ebben a cípőben nem csak én nekem 6 éve nem sikerült el felejteni
2013. aug. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy csak egy igaz szerelem , egy igazi nagy Ő létezik.

Talán azért hiszem ezt, mert 5 év után, 24 évesen sikerült megtalálnom.

Azelőtt senkit nem voltam képes megszeretni. És senki sem illett olyan szinten hozzám, hogy akár egymás gondolataiban olvassunk. Nyálasan hangzik, de a mostani kapcsolatom, a férjemmel ilyen, már az elejétől:) Biztosan tudom, hogy nem találnék még 1 ilyen kapcsolatot, ilyen férfit.


27/N

2013. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy soha nem leszek túl valakin,már 3 éve gondoltam ezt, de most beleszerettem valaki másba végre :))
2014. márc. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7: Gratulálok :)
2014. márc. 1. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!