Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyaként ezt hogyan kezeled?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyaként ezt hogyan kezeled?

Figyelt kérdés

Előre szólok, nem kell személyeskedni! Nem én vagyok egyik szereplő sem!


Anyaként, miként kezeled, ha a 15 - 19 év közötti lányod, és az új párod, feltűnően gyorsan megtalálják a közös nevezőt? Nincs cicaharc, nincs áskálódás, épp ellenkezőleg, olyanok, mint két barát, vagy két, egymást kerülgető leendő pár.

Közös "apa-lánya"programok, apró ugratások, "Hagyd anyu, majd XY eljön értem!",...


2021. szept. 2. 06:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes 🤔 nem biztos hogy többet kell belegondolni, mint "apa-lánya" kapcsolat, de azért érdemes figyelni.
2021. szept. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Ez a normális nem?
2021. szept. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak fiaim vannak,így nem tudom teljesen átérezni a szitut,

de azért nem árt nyitott szemmel járni ilyen esetben.

Rengeteg ilyen történetről hallottunk már,mikor anyu mellet

ráhajtott a lányára is,vagy egyéb női hozzátartozóra.

Óvatosság alap ilyen esetekben.

2021. szept. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs lányom, fiam van. Nem ilyen családból jövök de sok nevelőapás családot ismertem és ismerek. Nevelőapa akkor a férfi amikor a gyerek még kicsi és esetleg az igazi apa nincs is a képben (meghalt vagy nem tartja a kapcsolatot). Majdnem felnőtt gyerek mellé hozott új partner már nem lesz nevelőapa, csak az anyja barátja aki remélhetőleg jó fej vele és lehetnek barátok. "Egymást kerülgető leendő pár", ezt még olvasni is gyomorforgatóan undorító, gondolom megtapasztalni még inkább. Azonnal lapát az ilyen hulladék pasinak.
2021. szept. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!