Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogyan próbáltátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan próbáltátok meg rávezetni a párotokat, hogy már szeretnétek egy lánykérést? Vagy csak csendben várni kell és majd megtörténik?

Figyelt kérdés
Meglesz a dolog ebben biztos vagyok, első látásra tudtuk, hogy együtt leszünk életünk végéig, csak most elkezdtem érezni, hogy tök jó lenne a házasság... még nem komolyan, csak gondolkodom rajta, pedig sose hittem volna h bárkihez is hozzámennék, de tőle már nagyon várom... :)
2010. aug. 30. 18:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
fiúk is írhatnak, hogy mi alapján döntik el h mikor kérik meg a párjuk kezét!
2010. aug. 30. 18:26
 2/13 anonim ***** válasza:

én is pont ebben a helyzetben vagyok.:)

a babát már nagyon várná de esküvőt még nem mondott.

2010. aug. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az asszony annak idején mindig a gyűrűsújját nézegette.

Mikor megkérdeztem mit bámul rajta, azt mondta, hogy olyan furcsán üresnek tűnik neki.

Mondjuk így is beletelt pár hónapba neki mire megértettem. (de csak azért, mert nem akartam megérteni)

2010. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hagyd szerintem..majd megkér idővel..biztos már gondolt rá.


Vagy te örülnél annak, ha azért kérne meg mert te ráerőlteted? Gondolom nem. Eljön annak is az ideje, nem jó semmit siettetni. És majd jobban fogsz örülni neki ha magától kér meg és így lep meg.

2010. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
valahogy ez nálunk egyértelmővé vált egy idő után már nem tuom hogy hogyan, de mi azota szakítottunk , szal meg semtudom kérdezni de szerintem ő hozta fel
2010. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én várnék. Úgyis eljön annak az ideje, ha el kell jönnie.
2010. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát...szerintem elég gáz, ha a csaj célozgat...de te tudod...

Én sose céloztam rá, azt tudta, hogy komolyan gondolom vele...de sose eröltettem, meg nem tettem célzásokat...

Magától eljegyzett, akkor, amikor Ő akarta...önszántából...!

2010. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne hidd el hogy gáz, ha egy csaj célozgat.

Határozottan jólesett.

Modjuk nem befolyásolt semmit, de azért örültem neki

2010. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
oké, köszi :) én nem célozgatok, nem is teszek semmit, csak várok :) csak szerettem volna tudni h mi van ilyenkor, persze h azt szeretném ha magától tenné, csak má olyan rég várom h kezdem aszinni nem is akarja majd... akkor vettem észre mikor mondta h hozott meglepit meg minden és olyan körülményesen ada elő h aszittem gyűrű lesz... és kissé rosszul ért h nem az :( de mindegy volt, mert hazaött hozzám a munkából és annak örültem :) uno kártyát hozott amúgy és végignevettük az estét :)
2010. aug. 30. 19:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Komoly. UNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO velem is játszasz mert nem találom az UNO kártyámat.:D
2010. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!