Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első csók előtti félelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csók előtti félelem mikor múlik el? Csak akkor, amikor megtörténik?

Figyelt kérdés
Szóval, van barátom, és rettegek az első csókomtól, mivel én még soha nem csináltam, semmi tapasztalat..Hogy lehetne enyhiteni ezt a félelmet? Segitsetek Légyszii!15/L
2011. júl. 18. 11:48
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Tuti menni fog, én is féltem tőle és nem volt para ;) 15L
2011. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
húúú én is nagyon féltem (fiú létemre:D). de am egyáltalán nem gáz. majd akk fog elmúlni ha megtörténik. :) csak bátran!:)
2011. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is nagyon féltem az elsőtől,de már csak nevetve gondolok vissza arra hogy mennyire féltem. Ha a barátod tudja hogy még nem csókolóztál akkor ne félj,majd ő segít! Sajnos a félelem csak akkor múlik el ha már túl vagy rajta.
2011. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én most 16 évesen csókolóztam elször (van aki szerint cink,szerintem nem) és énis féltem, de 1általán semmi extra puszi a szájra a nyelveddel, elrontani nagyon nehezen lehet ;)
2011. júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) de valahogy nem tudok megnyugodni.:/
2011. júl. 18. 11:58
 6/16 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen csókolóztam először, nem paráztam, mert mégis mi a tökömtől féljek... majd lesz valahogy. :) Ha nem megy, majd a párod besegít, nálunk is így volt.
2011. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
kérdező: elárulod h mi a keresztneved? :D
2011. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
miért kérded, hogy mi a keresztnevem?:D
2011. júl. 18. 13:05
 9/16 anonim ***** válasza:
mert lehet h a barátnőm vagy ;DD
2011. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Neked mit jelent az, hogy van barátod, de mégcsak nem is csókolóztatok? Ez így fura...

Amúgy igen, csinálni kell és nem rettegni tőle. De őszintén megmondom, hogy én nem féltem az elsőtől, meg se fordult, hogy rossz is lehet, mindig úgy képzeltem el, hogy csak jó lehet. Persze az első annyira azért nem volt jó, de félni tőle akkoris baromság lett volna...

2011. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!