Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lánnyal úgy láttam összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal úgy láttam összejövőben van a dolog, de nem veszi fel a telefont, nem ad életjelet. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mire véljem a dolgot? Megunt? Nem nyom ki, de kicsörgetem vagy 1,5 percig és nincs válasz. Még én érzem magam ilyenkor izének...
2010. aug. 30. 20:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
a csajok csinálnak megmagyarázhatatlan hülyeségeket.
2010. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, rosszul láttad. De amúgy az hogy nem veszi fel a telót, még nem feltétlenül jelenti azt, lehet, csak nem hallja vagy valami...
2010. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

nálam is hasonló a szitu csak hhogy mi már összejöttünk és azóta eltünt:S néha felhív pár sms ritkán msn-en van és csak azt mondja hogy majd szól ha találkozni tudunk meg hogy szüksége van rám szeret stb.. még a nyár elején jöttünk össze aztán kb 2 hónapja van így 2 hónap alatt csak 3szor találkoztunk:/ de engem már nem érdekel ha most legközelebb elérem őt akk mondom neki hogy ne keressen se semi mert nekem ez így nemmegy:s....

19F a lány meg 16 éves

2010. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
Nem mindenki tudja dugás közbe felvenni a telefont
2010. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
lehet hogy nem hallja,mert le van halkítva:D én sem szoktam felvenni az esetek 80%-ban,mert a telefon sosem ott van ahol én,vagy nincs csörgésen:D szóval nyugi..szerintem(:
2010. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Na azért nem csak a csajok csinálnak hülyeségeket! A pasik is, de ez az élet rendje, hogy egyik nem sem tökéletes. Valószínű, hogy nem akar többet tőled, de fél elmondani valami miatt. Legtöbb esetben ez szokott lenni. Egy ideig ne keresd és meglátod mi fog történni, ha ő nem keres téged akkor esély az nincs, ha még is akkor tetszett neki, hogy nyomultál 1000-rel. :)
2010. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát, végülis körülbelül 15 óra óta nem veszi fel, de már furdalja az oldalam.
2010. aug. 30. 20:44
 8/22 anonim ***** válasza:

Nő=???????



Még valami?

2010. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

nekem volt nemrég egy hasonló bulim.

a csaj megadta a számát hogy majd hívom és elmegyünk valahova.

hívtam de sosem vette fel.

kiderült hogy azért mert én voltam a "c" terv.

ha a másik kettővel nemjön össze akkor randizik velem...

azért nemvette fel hogy nekelljen nemet mosdani a randira mert jólehetek még ha a másikakkal nemjön össze...

2010. aug. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Annyiból más hogy nekem felvette eddig, csak ma nem
2010. aug. 30. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!