Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha belátom vmelyik hibámat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha belátom vmelyik hibámat onnanstol felnagyitja es azzal támad. Megoldás?

Figyelt kérdés

Amugy nem egyszer vettem eszre azt az embereken ha belátok vmit vagy elfogadok ellenérvelést, es igazat adok, onnanstol azt hiszik h jogukban áll pampogni tamadasi feluletet adtam magamon, visszaélnek vele es azzal szekálnak kesobb.



Pl párom sérelmezett ezt azt (állandoan kések), jeleztem neki hogy en Mindenhonnan kések es ez gond is az eletemben kezelni kellene majd megkerdezek errol tanácsadot.


Azota betegnek titulal. Bolondnak meg ilyenek.


De ha azt mondtam volna mondjuk nezze el nekem ezt majd probalok valtoztatni vagy kiakadnék rajta hogy nehogymár pár alkalmas csúszás miatt engem lehordjon a sárga földig is, akkor el lenne d.gulva.



Most akkor ez utobbi reakcio a helyes a sok primo ember közt akik nem tudják azt jol lereagálni ha vki belatja h hibázott?



#bocsánatkérés bunkozast von maga utan
2021. szept. 5. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Keresel egy normális, érett barátot.
2021. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de a rendszeres késés nem az egyszer hibázott kategória, és már rég kellett volna rá megoldást találnod. Én biztos nem nézném el, hanem kiraknálak, tudod, kinek az idejével szórakozz.
2021. szept. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Bazzeg neked szakember kell ahhoz, hogy ne késs? Induljál el időben. Engem is idegesítene, ha annyira szarba se vennél, hogy szakembereket ígérgess meg tököm tudja mit, ahelyett, hogy végre normálisan odaérj valahova. Az ilyen emberekre senki se kíváncsi, szórakozzál a saját időddel.
2021. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na errol beszeltem :D
2021. szept. 5. 16:21
 5/10 anonim ***** válasza:

A késés nekem is sarkalatos pont :D Soha nem kések (ha igen, 5 percért is szólok), és gyűlölöm, ha valaki szórakozik az időmmel.


Volt egy barátnőm, aki lazán kezelte szintén az időt, egyszer mentünk a barátaihoz, kb amikor ott kellett volna lennünk, akkor szállt ki a fürdőkádból :D Nem szóltam semmit, én indulásra készen voltam már régen.


Aztán besértődött, amikor legközelebb az én barátaimmal mentünk találkozni, és fenti példát látva jó előre szóltam, hogy kezdje el a készülődést, mert én tuti el fogok indulni úgy, hogy időben odaérjek, ha egyedül akkor egyedül :D

2021. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
De ez nem beismerés, te csak sajnáltatod magad a semmire. Ha azt mondanád, hogy "bocsánat, elbactam, egy trehány ember vagyok és sajnálom, hogy megint várnod kellett rám, legközelebb nem fordul elő" az beismerés. Ehelyett annyi történt, hogy te elmondtad, hogy mindenhonnan késel, ez így számodra kicsit zavaró és lehet majd elmész ezzel kapcsolatban egy tanácsadóhoz... hát basszus, ne már. Ne késsél. Ha fontos számodra a párod, akkor fontos az ideje, érjél oda hozzá, ne tanácsadókkal takarózz, mert ez röhelyes. Te mit szólnál, ha én minden alkalommal elküldenélek anyádba, majd mikor ezt te sérelmeznéd annyit mondanék, hogy "bocs, mindenkivel ezt csinálom, de majd elmegyek egyszer egy szakemberhez". A pasid azért titulál bolondnak, mert késés miatt nem járnak az emberek tanácsadóhoz, hanem simán felkelnek hamarabb és elindulnak otthonról. Gondolom, ha repülővel mész nyaralni egy fix időpontban oda azért sikerül kimásznod. Szóval hagyjuk a hülyeségeket és hogy te vagy itt az áldozat, mert nem vagy jófej.
2021. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a bajod, hogy rosszul adod elő. Az elején azt írod, hogy állandóan késel, utána már csak nézze el neked azt a pár alkalmat!


Aki állandóan késik, azzal tényleg nem oké valami, de ha csak pár alkalomkor késik, mittudomén heti 1x, az tök oké.


Te állítod be nagyobbnak a hibádat, vagy te ismersz el belőle túl keveset. Hiába írtad le mi van, nekem még mindig fogalmam sincs, mi a valóság! Mi a valóság??

2021. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

7


Próbálj meg a munkahelyedről heti egy alkalommal késni, nem tartanak majd rád igényt túl sokáig. A késés akkor elfogadható, ha van rá egy objektív, rajtad kívülálló ok, ami valljuk be elég ritka. Lerobban a kocsi, kimarad a busz, leesik egy nagy hó, stb. Ezek nem történnek meg hetente, és a "jaj nem sikerült időben elindulni" nem valid indok.

2021. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

.. én késtem többször is, és képzeld, tartottak rám igényt. Agglomerációból jártam be általában egy óra volt beérni, én egy és negyed órát hagytam rá, de volt, hogy annyira beállt a forgalom, hogy másfél óra volt, vagy több.


A bejáróknál számolni kell ilyennel. Így is, hogy 8ra érjek be, reggel hatkor kellett kelnem. Semmiért sem keltem volna tovább.. heti egyszer legalább volt baleset, ami miatt csúsztam. De amúgy munkahely és párkapcsolat egész más, párkapcsolatban többet engedek meg magamnak, mint munkahelyen, és többet is nézek el, mint munkahelyen:)

2021. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Xard le!

Legközelebb ne késs,hanem el se menj!

2021. szept. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!