Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon még ez a pár év korkülön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon még ez a pár év korkülönbség is sok lenne közöttünk?

Figyelt kérdés

A barátommal több, mint egy éve együtt vagyunk, de egyelőre távkapcsolatban, nem sokat találkoztunk eddig, bár tény, hogy szuper volt mindig, egyszer volt is nálam 2 hetet, egyszer én is nála 2 hetet, szóval azért nem csak egy-egy napokra.


Ő viszont már most nagyon tervezni szeretne, ami persze nagyon klassz, de nekem ez nagyon-nagyon gyors még..

Már kérdezte, hol szeretnék élni pontosan, meg hogy vehetnénk lakást, mert neki már nagyon sok spórolt pénze van, gyerekeket is szeretne pár év múlva. Ő most 29 éves.


Én 26 leszek hamarosan, de nekem még egyáltalán nem tart itt az életem.. Egyetem után nehezen találtam, mit szeretnék igazán dolgozni, ez az első rendes munkahelyem, mármint ahol már itt vagyok egy éve, elégedettek velem, és hosszabb távra is szólhatna, és a fizetésem is kicsit jobb már, így még csak idén kezdtem el egyáltalán pénzt félretenni.

Azt sem tudom, mi lesz pár év múlva, hogy megmarad-e ez a hely, vagy keresnem kell mást, esetleg ki akarok-e próbálni valami újat, vagy lehet, lesz esélyem komolyabb lehetőségre is. És azért a lakás ilyen szempontból sem mindegy, hogy hol van a munkahelyetek.

Gyereket sem akarok addig, amíg nincs legalább pár év munkatapasztalatom, mert utána nem fogok tudni visszaállni. De ezenkívül is nagyon fiatalnak érzem még magam hozzá. Sosem voltam ugya ez a bulizós meg kiélős fajta, de előbb a párommal szeretnék még kettesben lenni, főleg, hogy még együtt sem éltünk, ki tudja, működni fog-e 1-2 év múlva is..

Sosem vennék fel hitelt ilyen helyzetben.


Teljesen megértette amúgy, nem volt semmi vita belőle, de kicsit elbizonytalanodtam, hogy vajon velem van a baj, hogy nem csak repkedek, és boldogan élünk, míg meg nem halunk alapon mindenbe beleugrom? Úgy értem, sokan egyből tudják, hogy ő az igazi. De én ennél racionálisabb vagyok már, előbb látni akarom, hogy tényleg működik-e majd.


2021. szept. 6. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Annyira örülök, hogy vannak még ennyire földön járó emberek. Teljesen mértékben megértelek. Azon sem csodálkozok, hogy elakar venni. Normálisan gondolkozó embert találni manapság iszonyat ritka. Ha neki ez nem gond, hogy várni kell pár évet akkor szerintem semmi gond
2021. szept. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem se ugorjatok fejest se lakásvásárlásba, se közös hitelbe így. Előbb költözzetek össze, teljesen más a mindennapi problémákat megoldani, mint egy-két hétig néha együtt lenni. Ne kapkodjátok el, előbb élvezzétek az életet kettesben.
2021. szept. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek veled, ugyanezt tenném én is a helyedben. Gyakorlatilag csak úgy ismersz meg valakit, ha már együtt laktok egy ideig.. tapasztalat!
2021. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem 2 ev egyutteles nelkul nem is lehet komoly kapcsolatrol beszelni. Az elotte levo ido a jarogatas kategoria. Ami jo, hogy ugy latszik a terveitek hasonloak, tehat nincs kizaro ok, hogy magasabb szintre emeljetek a kapcsolatot. Koltozzetek ossze.
2021. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, szerintem nagyon helyesen gondolkodsz!:)


Nincs ezzel semmi baj, egyrészt manapság (sok ok miatt) kitolódik a gyerekvállalás, másrészt nem is hagyazkozhat egy nő arra hogy a férje majd eltartja őt meg a gyerekeket.

Fiatalok is vagytok még, nem sürget semmi. Utazzazok, bulizzatok, kiranduljatok, dolgozzatok, járjatok tarsaságba, egyedül is ketten is, stb.


Gyerek után már úgysem lesz ugyanaz. Más lesz.


Racionálos vagy és ez jó.

2021. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt egyáltalán nem a korotok a probléma (nem is értem, hogyan merülhetett fel benned 3 év korkülönbség miatt), hanem hogy más élethelyzetben vagytok, ill. a kapcsolatotok is akadályoztatott.

Igazad van, hogy nem ugrasz fejest a lakásvásárlásba, családalapításba vakon, és az is jó jel, hogy ezt meg tudtátok beszélni.


Ugyanakkor arról nem szól a fáma, hogy 1 év távkapcsolat után tervbe van-e egyáltalán véve, hogy összeköltöztök, egyáltalán mekkora távról beszélünk kettőtök között, és a te részedről mik a jövőbeni tervek családalapítással kapcsolatban? Mert a srácról már tudjuk, hogy közös otthonban és családban gondolkozik. Na de te is?

2021. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Elsőre Nagyon összeszedett írás.Sajnos csak annak tűnik.


Ezt írtad:"Teljesen megértette.."

A többi csak nyammogás,meg aggodalmaskodás,holott megértette.Tehát semmi sem állja meg a helyét, amit leírtál. Ezentúl mit vársz még tőle?


Tulajdonképpen fogalmad sincs mit akarsz szerintem.Ez azért baj,mert akkor ő mi a f.szt tegyen?

És így ennek tükrében az sem derülhet ki,hogy mi lenne valójában a kérdésed?

2021. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6-os, igen, én is ebben gondolkodom. Külföldön dolgozik jelenleg, de mindenképpen szeretne ideköltözni, munkát keres most, csak ez nem annyira egyszerű, mert külföldi. De élt már itt 3 évet korábban, barátai is vannak a városban, úgyhogy nem lenne neki teljesen idegen sem.


7-es, nem értelek, szimplán csak felmerült bennem, vajon nem jelent-e rosszat, ha ennyire nem állok még készen erre.

2021. szept. 7. 12:02
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8#Nem jelent semmit.Se rosszat se jót.Nem kell bexarni.Lineáris képlet nincs erre,hogy aki most nem áll készen az x idő múlva lesz kész.

Lehet most igy gondolod,lehet fél év múlva mashogy,de lehet az is hogy 10 év se lesz elég.

(ez azért elég ritka)

Ami a párodat illeti ,az mindenféleképpen tisztességes hozzaállás lenne,ha időnként tudná,hanyadán álltok és nem hallgatnál végig mint hal a szatyorban,mondván: Én már 1 szer szóltam!!

Ha nincs info ,akkor elbizonytalanítod ,és elkedvetleníted.

7#voltam

2021. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Néger?
2021. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!