Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ebben logika vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ebben logika vagy csak én nem értem?

Figyelt kérdés

A gyerek vállalás kapcsán. Most eltávolodtunk egymástól, van gond a kapcsolatunkkal. Ő panaszkodik és azt mondja nem érzi hogy Ő lenne nekem az első. Többször mondta hogy ha nem szeretne ezek ellenére már hazakoltozott volna és úgy élünk mint a nyugdíjasok és a lakótársak.


Ha így érzi miért pont tőlem akár gyereket? 7éve vagyunk együtt ebből 3.éve lakunk együtt. 33f 29l


2021. szept. 7. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon rossz otlet ebben a helyzetben gyereket vallalni.Szerintem vagy valas a megoldas, vagy rendberakni a hazassagot, es utana johet a gyerek.
2021. szept. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor a párod úgy érzi, hogy nem ő az első neked, ott mélyen gyökerező problémák vannak (az, hogy ezért ki a felelős, talán mindegy is).


Egy dolog biztos: Kvázi öngyilkosság ilyenkor gyereket vállalni. Eleve miért gondolkodsz egy több sebből vérző kapcsolatban gyerekvállaláson?


"A gyerek majd mindent megold"? Nem old meg semmit, nem arra való a gyerek. Szóval ezt gondoljátok át. Kihült kapcsolatot nem lehet egy gyerekkel felmelegíteni.

2021. szept. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Rajott, hogy nem valtozol meg a kedveert, es ebbol arra gondol, hogy ha tovabb feszegeti a kerdest, akkor lecsereld egy olyanra, aki elfogad teged ugy, ahogy vagy. Ezt egyebkent szoktak is mondani pszichologusok, hogy huzd meg a hataraid, fogadd el a masikat stb. Ne te meghuztad a hatart, o meg ezt nem tudja elfogadni. Vannak dolgok, amiket tolralnak az emberek, es vannak, amiket kizarnak. En ennek a kapcsolatnak a veget latom, mar csak a kozos mult kot ossze titeket, de jovotok igy nincs.
2021. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2es a barátnőm gondolkodik gyerekben. Általában gyereket jó és erős kapcsolatba vállalnak a párok..
2021. szept. 7. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, amit anno még is ígèrtèl neki, de az èvek csak telnek, ès már kezd türelmetlen lenni.

Jó igaz, nem szó szerint ígèrted meg, de valahol mègis, mert azok voltak a közös tervek. Most meg csak húzod az idejèt.

Èvek óta ide jársz nyivákolni róla. Nem tartod anyának valónak, de mèg jó tárgyak sem, mèg sem szakítasz. Ő azt gondolja, hogy bár vannak gondok, mègis szereted. De nem így van, csak mèg szakítani is gyáva vagy.

2021. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!