Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőket tényleg NEM LEHET...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket tényleg NEM LEHET MEGÉRTENI? Próbáltam de nem értem.

Figyelt kérdés

Egyszer azt mondja a csajom, hogy el akar menni valahova, együtt, de ha Én nem akarok, neki az se baj, mert akkor maradunk itthon, erre amikor mondom, hogy inkább maradjunk itthon, azt mondja, hogy jó, és megsértődik, és hozzá se lehet szólni fél napig, majd mikor megkérdem tőle, mi a baj az, hogy Nem mentem el vele, holott Ő akart...

Amire én: De azt mondtad, az se baj, ha maradunk itthon "ja, azt mondtam és? Nem esett le, hogy el szerettem volna menni!?"

Én meg ilyenkor: [link]


Na utána lenyugszunk, és megmondom neki, hogy Azt mondja amit tényleg akar, ne pedig célozzon rá! Akkor megígéri, hogy Ok.

1 hét múlva megint eljátssza ezt a "de az se gond, tényleg nem gond," meg "te mit szeretnél?"

Miért nem lehet szó szerint megmondani, hogy "eljössz velem oda a kiba*ott koncertre mert ha nem holnaptól nem látsz többé!"?

Miért ilyenek a lányok?



2012. aug. 4. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Még fiatal....

vagy kinövi idővel vagy egyedül fog meghalni.


22/L

2012. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én magamat sem értem..pedig én lány vagyok...
2012. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

a nőket nem megérteni kell, hanem elfogadni, és szeretni őket. semmi másra nem vágynak.


ne is próbáld meg több évszázad után sem fogod őket megérteni.

2012. aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Padawan vagy még Öcsi:D

Ez tök alap a nőknél, ezt úgy kell megoldani, h odafigyelsz mit karattyol, aztán hiába magyaráz, h nem kell mégis megteszed, persze először beleegyezel, h nem, de aztán a meglepetés erejével mégis megteszed.

Ennél vannak kacifántosabb sztroijaim szal jobb ha megszokod.

2012. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván nem akar önzőnek tűnni és azt várja, hogy te magadtól hozzál áldozatot és ha nincs is kedved menj el vele. Csak a lényeg, hogy ezt ki is kell találnod, hogy ezt akarja.

Ilyenek vagyunk mi nők. De hát gondolj bele ha olyanok lennénk mint a férfiak akkor meg mindig a sörön lenne a vita. :))))

2012. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A lányok többsége ilyen. Nekem volt már több ilyen barátnőm is. Nem értettem meg őket. Egy darabig bennük kerestem a hibát, de rájöttem, hogy ha mindig én fogok dönteni, abból folyton probléma születik, mert valójában ők már döntöttek, csak mégis rákérdeznek, hogy te mit reagálsz rá, tesztelnek téged mennyire hallgatsz a "parancsra". A nők szeretnek célozgatni, a feleségem is ilyen, de nem változtatnék meg rajta semmit se. Változz inkább te egy kicsit, ha azt akarod, hogy ne legyen örökké vita kis dolgok miatt. Te kérdezz rá mindig, hogy: ez biztos jó? biztos ezt akarod drágám? azt teszek amit te kívánsz, dönts te és azt csinálunk amit te akarsz. Hagy érezze, hogy ő a főnök! ;) Aztán cserélgessétek a szerepet. Hol te, hol ő legyen a főnök. Így nem lesz hiszti, mert van mikor ő dönt, van mikor te. 31/F
2012. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
6: Nőként írom hogy igazad van, egy dolgot leszámítva: a nők általában épp azt akarják hogy a férfi legyen az aki irányít, ő hozza meg a döntéseket de emellett elvárják hogy ez a döntés az ő akaratuk legyen. Rákérdez, hogy a férfi legyen az aki kimondja mi lesz, de közbe azt akarja hogy az ő akarata teljesüljön. Egyszóval nőnek érzik magukat ha a férfi dönt, de rosszul esik nekik ha esetleg nem esik le a férfinak mit is akar. Ami ugye nem csoda :D
2012. aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 LeftBehind ***** válasza:
76%
A legenda szerint egy férfi társunk megértette a nők gondolkodását,de mielőtt továbbadhatta volna a tudást,belehalt a röhögésbe.
2012. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem is lehet, nem is kell, ők sem értik magukat :D Csak meg kell tanulni helyén kezelni a dolgokat :)
2012. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor bizonyítanod kell az önfeláldozásodat, neki pedig elkerülni annak a látszatát, hogy ő kényszerített az utazásra. Ha aztán panaszkodsz, hogy nem érzed jól magad, mondhatja, hogy te akartál menni.
2012. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!