Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi segíthet, hogy helyrejöjjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi segíthet, hogy helyrejöjjenek a dolgok?

Figyelt kérdés

Nem voltam soha féltékeny típus, pedig házas is voltam, de valahogy magamból indultam ki és arra gondoltam, hogy más se csal, ha én sem

Mostanra nyitottabb szemmel járkálok és amit hallok látok sokszor nem tetszik, de ez a valóság.

A jelenlegi barátomban elvesztettem a bizalmam, mert bevallotta, hogy semmi gondja nincs a szexkapcsolatokkal es alkalmi kapcsolatokkal, ő lazán veszi a dolgokat, persze, hozzátette, csak ha szingli, amúgy jár a szeme, meg megnézi a nőket, amit eddig mas pasinál nem tapasztaltam.

Rengeteg női ismerőse van ezek állítólag exek, stb akikkel mar nincs semmi, kedvemért ki is törölte őket, anélkül, hogy kértem volna. Ezek a nők addig időnként ráírtak, ilyen linkeket továbbítottak stb, amennyit en lattam ezekből. Persze, az, hogy kitörölte őket nem jelenti azt, hogy nem tartják a kapcsolatot, mert ezekben a nőkben semmi büszkeség, kirakja az ajtón bemásznak az ablakon, nem számít, nem megalázó semmi a számukra, onnan tudom, hogy párszor mikor összevesztem vele, visszavett egyet egyet, a facebookra, aztan megint törlésre kerültek, miutan kibékültünk

Tehat a barátom, amit tudott megtett, mégis most már folyamatos nyugtalanságot érzek, nem talalom a helyem es amikor nincs mellettem az az érzésem, hogy megcsal.

Emiatt minden varázs kikopott a kapcsolatból en lettem az ellenőr és ő a gyanúsított. Ezt a szerepet en is unom es ő is. Kezd eltűnni a szex, amit lassan egyikünk sem hiányol

A kérdés az, hogy lehet megis meg kene menteni ezt a kapcsolatot, hogy ne bánjam meg később, hogy vége lett. Lehet tévedek. Lehet túlzok. Hogyan lehetne ezt helyrehozni?



2021. szept. 7. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Ezt már sehogy. Alapjáraton kevés voltál neki
2021. szept. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy kevés voltam?
2021. szept. 7. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd, sose fogsz már tudni megbizni benne.
2021. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme tovább folytatni.

Volt egy exem akivel en is így jártam.

Soha többé nem tudtam bízni benne. O is veszekedesekkor régi exeket bejelolgetett stb.

A végleges szakitasunk után is lattam hogy megint ismerőse az exe és lajkolgat neki stb.

Ott tudtam hogy többé nem jövünk össze.. Szerintem ha már a gyanú felmerul egy nőben és ilyen visszaigazolasokat kap a férfitól ott nincs mit megmenteni a no részéről.. Engedd el őt jobb lesz neked

2021. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A párom mikor pár hónapja együtt voltunk már felvett olyan lányokat, akiket akkor törölt ki, mikor összejöttünk. (Én sem kértem erre, magától így gondolta!)

Ezek a lányok nem a barátai, sokat még csak nem is ismer, csak látta szórakozó helyen, vagy anno írogattak ismerkedés céljából, stb. Amikor összevesztünk, akkor mindig többet vett fel, mint alapból. Párral beszélgetett is. Nekem is eltűnt a bizalmam, és sajnos azóta sem jött vissza, pedig már új az oldala is.

2021. szept. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!