Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy helyrejöjjek?...

Mit tegyek, hogy helyrejöjjek? Segítség!

Figyelt kérdés

Emberek, kijelenthetem: szétestem. Fogalmam sincs hogy miért, egyik pillanatról a másikra azt vettem észre, hogy teljesen értelmetlen minden ami körülöttem van, még a létezésem is. Na félreértés ne essék, szó sincs öngyilkosságról és hasonló dolgokról.


Az unatkozás nem kifejezés - egyszerűen nem tudom lekötni magam. Nem tudok figyelni másokra, nem tudok koncentrálni egy jó könyvre, nincs kedvem társaságban megjelenni, mert még normálisan kommunikálni se vagyok képes. Más nők (merthogy az vagyok) viháncolnak és csacsognak, viccesek és kacérak, én meg mostanában mint valami kuka, meg se tudok szólalni, nincs is "kedvem" tenni az agyam az emberek előtt. Régebben nem ilyen voltam.


Az események mostanában: hatalmas szerelem utáni szakítás, költözés, elfuserált kapcsolatok hada és csalódással véget ért barátságok. Persze ezek a dolgok nem egy nap alatt történtek, 1-2 éve szinte csak csalódok és elveszítek mindenkit, aki körülöttem van. De valahogy most jött ki rajtam.


Egyedül vagyok, az utolsó sejtemig érzem a fájdalmas szorítást a magányosságtól és az egyedülléttől. Mit tegyek?! Hogy hozzam magam helyre? Már próbáltam erőltetni a társaságba menést, de ugyanúgy antiszociális maradtam. :D


Előre is köszönöm annak, aki legalább egy sornyi válaszra méltat.


2010. jún. 12. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Akármennyire is nehéz, de próbálj emberek közé menni. Sétálj közbe fagyizz, menny strandra vagy akár csak vásárolni. Ezek mind olyan dolgok amik segítik visszanyerni az életkedvedet!


Remélem egy kicsit tudtam segíteni, 17/F

2010. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesen ugyanez a problémám! Csak én 4 évig éltem át ezt a poklot(még most is). Már a szüleim "kergetnek ki a házból", hogy menjek emberek közé, de engem már kitagadtak a barátságból az ismerősök, de azért tudok velük beszélgetni. De amúgy mindenhova egyedül megyek(moziba, sétálni, biciklizni)...
2010. jún. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Összejöhetnél velem 17/F (mellettem nem unatkoznál) XD
2010. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fel a fejjel,szedd össze magad :)
2010. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress egy hobbit!
2010. jún. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet pszichológus sem ártana.. persze nem muszáj rögtön dokihoz szaladni, de ha úgy érzed nem vagy elég erős hogy egyedül "hejrerakd" magad, lehet jót tenne.
2010. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!