Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 4 éve házasságban élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 4 éve házasságban élő csaladapa boldog lehet a házasságban?

Figyelt kérdés

4 éve hazas, gyereke van. Boldognak kellene lennie, mégsem latom ennek nyomát sem.


Tiszta szívemből beleszerettem, de hallgatok, nem akarom a családját szétszedni, pedig azt hiszem kedvel ő is és úgy érzem, hogy felfigyelt rám.


Hasonló helyzetben mit gondoltok, ti varnàtok csendben, magatokban tartva az érzéseket, hátha egyszer külön válnak az útjaik?


Tudom, mást kellene néznem, de én szeretem ezt a srácot. Igy magamban, csendben szenvedek, hogy nem lehet az enyém.


2021. szept. 7. 22:33
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Bocsánat az ékezetek miatt, utólag láttam, hogy a telefon átírta.
2021. szept. 7. 22:33
 2/40 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy boldog, de az is lehet, hogy nem.


Majd kiderül. Bár ha boldogtalan, akkor sem biztos, hogy váltani fog, mert lehet, hogy a kicsik érdekeit nézi.

2021. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Egy kisfia van csak. Nem tudom, nagyon nehéz ez.


Nagyon sokszor kívülről nezem, hogy családapák és anyák könnyen váltanak társat, de ha rá gondolok, azt érzem elment életem lehetősége. Soha nem kaphatom meg és rohadt sz.r érzés.

2021. szept. 7. 22:41
 4/40 anonim ***** válasza:
91%

Igen, nagyon boldog lehet! Még az is lehet, hogy kedvel, de ettől függetlenül nem néz nőnek.

Felejtsd el, nincs mire várnod, akkor kezdj el gondolkozni, ha szétköltöztek! Sosem lesz ilyen.

2021. szept. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem vadászod le, majd levadássza más!
2021. szept. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
4, miért gondolod azt, hogy nem néz nőnek? Én ezzel nem értek egyet, nagyon nem ezt érzem.
2021. szept. 7. 22:50
 7/40 A kérdező kommentje:
5, ezt nőként vagy férfiként írod nekem?
2021. szept. 7. 22:51
 8/40 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, és Ő hány éves?

Milyen kapcsolatban vagy vele?

2021. szept. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
93%

Azért van önbizalmad :)

Azért, mert esetleg kedvel, még semmit nem akar tőled valószínűleg, és te már azon agyalsz, hohy szétszeded a családot?

2021. szept. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Aha... nagyon szerelmes vagy belé, de nem vagy vele olyan viszonyban sem, hogy megtudennyire boldog a jelenlegi élete... érdekes.


Hát sok sikert csajszi!

2021. szept. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!