Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha rossz házasságban/párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rossz házasságban/párkapcsolatban élsz, miért teszed, miért nem lépsz ki belőle?

Figyelt kérdés
2021. aug. 17. 19:38
A kérdező szavazást indított:
Anyagi okokból
Gyerek(ek) miatt
Ragaszkodás, félelem az ismeretlentől, ezt legalább már ismerem, tudom, hogy mire számíthatok
Félek, hogy többet nem kellenék senkinek
Nem akarok egyedül élni, jobb a rossz kapcsolat, mint a semmilyen
Zsarol/fenyeget vagy megtenné, nem merem elhagyni
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Reménykedtem h megtudom menteni az egészet. Hát nem. Viszont legalább tönkrementem érzelmileg, de legalább hagytam időt rehabra és a köv kapcsolatomba semmit nem vittem át belőle.
2021. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Nála csak.rosszabbak vannak. Ismerem a kínálatot.


Feladtam a tökéletes keresését.mindegyik pasiban egytol egyik van olyan, amiert ott kéne hagyni a fr.ncba.

Nem akarok apácaként meghalni.


Aki még tűrhető határon belul mozog az megbecsulendő inkább.


Nem célom a társtalanság.

2021. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
A 3-4. volt az életemben, de nem szavaztam, mert végül kiléptem. Volt az a pont, ahol már nem bírtam tovább, és azt mondtam, hogy még macskás néninek is jobb lenni.
2021. aug. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Mert vannak jó tulajdonságai is. Pl elfogadja hogy sok állatom van, benti macskáim, akik a ház urai. Behódolt nekik. Ilyen "barmot" nem találok másikat.
2021. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert azt remélem, hogy nem csak én akarom megjavítani a kapcsolatot, és ő is legalább annyira küzdene értem, mint ő érte...
2021. aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

Inkább éltek egy xar kapcsolatban?? Ez komoly??? Semmi önbecsülésetek nem maradt? Olyan nincs, hogy ennél jobb úgyse lesz. Lesz és lehet is, csak bele vagytok kényelmesedve a kapcsolatotokba, annak ellenére, hogy szenvedtek benne. És férfiként ez engem roppantul felb@sz, mert lehet életem szerelme, akit még nem találtam meg, egy hasonlóan elbaxott kapcsolatban van, mint ti és nem mer belőle kilépni...

Őszinte részvétem mindannyiótoknak és kitartást kívánok.. biztos jó lesz így leélni az életeteket. :(

2021. aug. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" Olyan nincs, hogy ennél jobb úgyse lesz. Lesz"

En szakitittam randiztam.

A srácok a sírba vittek olyan szinten igenytelenek vagy parasztok vagy alanyi jogon várják a szexet, pánikolva rohantam vissza a baratomhoz hogy inkább ő..

2021. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja es a barátom elott 2 evig szórtam kifelé azokat akikkel bottal se nyúlnék.szal jol elvoltam egyedul..
2021. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!